FAME MMA: PATOSTREAMER ZATRZYMANY

Patostreamer znany z występów w Fame MMA został zatrzymany przez Policję, po tym jak wraz ze swoją matką publicznie pochwalili śmiertelny atak na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

26-letniemu Danielowi Z. i jego 46-letniej matce grozi teraz kara grzywny, ograniczenia wolności bądź pozbawienie wolności do roku czasu. 'Magical' wystąpił ostatni raz na gali Fame MMA 2 w Częstochowie, kiedy to w walce wieczoru doznał koszmarnej kontuzji. Torunianin znany jest już z wcześniejszych ekscesów Policji.

Kim jest patostreamer?

Patostream to kanał na YouTube, na którym patostreamer prezentuje swoje oburzające, patologiczne treści. Są one tak szokujące, że wywołują olbrzymie zaciekawienie. Patostreamy zwykle mają dużą oglądalność. Jeden z popularniejszych w polskiej sieci patostreamerów miał ponad 250 tysięcy subskrybcji!

Co więcej, patostreamerzy często organizują spotkania ze swoimi "fanami", podczas których idą w miasto i zaczepiają, wyzywają albo biją przypadkowo napotkane osoby. Mogą też im płacić za wykonanie bardzo kontrowersyjnych rzeczy. Niektórzy patostreamerzy pokazują w sieci sceny ze swojego "życia rodzinnego" i podczas "pokazu" biją swoją matkę krzesłem.

Czytaj więcej o patostreamingu

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.