BABILON MMA 7: MICHAŁ PIETRZAK vs MARIUS BAGDONAS

Michał Pietrzak i Marius Bagdonas uzupełniają zawodową kartę walk gali Babilon MMA 7. 25 stycznia w Żyrardowie kibice obejrzą siedem arcyciekawie zapowiadających się pojedynków. W głównej walce wieczoru zmierzą się Michał Kita i Artur Głuchowski.

Dla Pietrzaka będzie to powrót do ośmiokątnej klatki Babilon MMA. W debiucie zawodnik klubu Czerwony Smok Poznań pokonał Adama Biegańskiego. "The Crusher" 

udowodnił przy tym, jak mocną bronią w MMA są zapasy. To właśnie klincz i sprowadzenia pozwoliły mu zadać Biegańskiemu pierwszą porażkę. W zawodowej karierze Pietrzak odniósł sześć zwycięstw i trzy razy musiał uznać wyższość rywala.

Pochodzący z Litwy Bagdonas jest znany polskiej publiczności. Ma na koncie kilka występów na galach MMA w naszym kraju. Mierzył się między innymi z Piotrem Rakowskim, wspomnianym Biegańskim, Aleksandrem Rychlikiem czy Adrianem Błeszyńskim. W swoim ostatnim starciu Litwin pokonał przez poddanie Emila Różewskiego. Starcie Pietrzak - Bagdonas zostało zakontraktowane w limicie dywizji średniej.

Zawodowa karta walk gali Babilon MMA 7 przedstawia się niezwykle ciekawie. Oprócz wspomnianych nazwisk do klatki wejdzie czołówka polskiego MMA: Łukasz Rajewski, Daniel Rutkowski, Kamil Oniszczuk czy Piotr Niedzielski. Tomasz Babiloński tradycyjnie da szansę amatorom. Ich nazwiska poznamy wkrótce.

Bilety na galę Babilon MMA 7 można nabywać w serwisie eventim.pl. Transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi grupa Polsat.

Karta walk Babilon MMA 7:

120,2 kg: Michał Kita (17-10, 9 KO, 6 Sub) - Artur Głuchowski (6-5, 1 KO, 2 Sub)
65,8 kg: Daniel Rutkowski (6-2, 5 KO, 1 Sub) - Łukasz Rajewski (8-4, 5 KO, 1 Sub)
77,1 kg: Kamil Oniszczuk (6-0, 1 KO, 1 Sub) - Guilherme Cadena Martins (25-15, 2 KO, 21 Sub)
70,3 kg: Piotr Niedzielski (11-4, 3 KO, 5 Sub) - Alexander Gorshechnik (11-2, 5 KO, 2 Sub)
83,9 kg: Michał Pietrzak (6-3, 1 KO, 2 Sub) - Marius Bagdonas (6-8, 2 KO, 3 Sub)
93 kg: Łukasz Sudolski (2-0, 1 KO) - Arkadiusz Jędraczka (7-13, 2 KO, 4 Sub)
67 kg: Piotr Kacprzak (1-0, 1 Sub) - Dawid Śmiełowski (3-0, 2 KO, 1 Sub)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.