UFC 234: LANDO VANNATA WYKORZYSTAŁ SWOJĄ SZANSĘ

Lando Vannata (10-3-2) powrócił wreszcie na zwycięską ścieżkę i wykorzystał w pełni swoją szansę, pewnie i efektownie pokonując Brazylijczyka Marcos Rosę (6-5) w co-main evencie gali UFC 234 w Melbourne

Dysponujący dużo lepszymi warunkami fizycznymi Brazylijczyk zaczął wysokimi kopnięciami, Vannata starał się skrócić dystans. Zawodnicy wymieniali low kicki i czekali na dobre otwarcie. W końcu Vannata skrócił dystans i obalił rywala. Kontrolował go w parterze przedramieniem, a następnie zaczął trafiać ciosami z góry, spokojnie zdobywając coraz większą przewagę. Do ciosów Vannata dołożył następnie łokcie, aż wreszcie wykorzystał błęd zdesperowanego Rosy i zakończył walkę za pomocą kimury.

To pierwsze zwycięstwo Vannaty w UFC od grudnia 2016 roku. Ten zawodnik posiada niewątpliwie duży talent i potencjał, a ponadto robi stały progres. Dotychczas jednak nie potrafił wystarczająco akcentować swojej przewagi i notował w ostatnich czterech walkach rozczarowujące wyniki (dwa remisy i dwie porażki na punkty). Zwycięstwo nad Rosą może się okazać przełomem w karierze Lando, znanego także jako ''Groovy''.

UFC 234: KOMPLET WYNIKÓW >>>

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.