FEN 24: GĘSIARZ Z RAJEWSKIM OTWORZĄ KARTĘ

Poznaliśmy kolejne zestawienie gali FEN 24, która czeka nas 16 marca w hali warszawskiego Torwaru. W limicie 70 kilogramów i formule K-1 zmierzą się Robert Rajewski (5-6) i Michał Gęsiarz (18-2-1). 

Rajewski przegrał na punkty podczas styczniowej gali FEN 23 w Lubinie z Łukaszem Kaczmarczykiem. Nie potrafił wtedy wykorzystać przewagi warunków fizycznych i stracił kontrolę nad walką, choć i tak pojedynek był dość wyrównany. Do sukcesów Rajewskiego - członka znanego ''klanu Rajewskich'', trenowanego przez swojego ojca Roberta - możemy zaliczyć takie osiągnięcia jak tytuły mistrza Polski w kick-boxingu czy udział w turnieju King of Kings World Grand Prix. Ciekawym osiągnięciem Rajewskiego jest również tytuł międzynarodowego mistrza Polski w sztuce walki, która była jego pierwszym stylem i miłością - wushu sanda. 

Pochodzący z Żoliborza Michał Gęsiarz nie jest zbyt znany w Polsce, m.in. dlatego, że mieszka w Berlinie i większość swoich walk toczy poza granicami swojego kraju. Trenerem Gęsiarza jest Tarek Gromnica (Gym Golden Glory Berlin), szanowany w Niemczech fachowiec. Pod jego okiem Polak radzi sobie całkiem nieźle, ma na koncie mistrzostwo Europy IPTA. Zdobył ten tytuł w grudniu zeszłego roku po ostrej walce z Ramzanem Bakisem. 

Karta walk FEN 24 (pogrubioną czcionką walki o pasy):

+95 kg, K-1: Arkadiusz Wrzosek vs TBA 
77 kg, MMA: Andrzej Grzebyk vs Kamil Gniadek 
85 kg, K-1: Radosław Paczuski vs TBA 

55 kg, MMA: Kamila Porczyk vs Anita Bekus 
80 kg: Arab vs Wujek Samo Zło 
120 kg MMA: Grzegorz Ciepliński vs Szymon Bajor 
66 kg, MMA: Kamil Łebkowski vs TBA 
84 kg, MMA: Bartosz Leśko vs Marcin Naruszczka 2 
77 kg, MMA: Marcin Krakowiak vs Michał Tarabańka 
70 kg, K-1: Robert Rajewski vs Michał Gęsiarz 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.