ACA 92: PACZUSKI UDANIE DEBIUTUJE, SPORE KŁOPOTY

Radosław Paczuski (1-0) przy aplauzie publiczności udanie debiutuje w mieszanych sztukach walki. Utytułowany kick-boxer na dystansie 3-rund pokonał na punkty twardego Jarosława Lecha (2-3). Dla reprezentanta Uniq Fight Club nie była to łatwa przeprawa. Przypomnijmy, że Radek następną walkę ma stoczyć szesnastego marca podczas FEN 24, gdy będzie bronił pasa mistrzowskiego.

Bez zaskoczenia Paczuski od początku atakował niskimi kopnięciami oraz na tułów, po których przeciwnik wyraźnie się krzywił. Wojownik z KSW Ofensywa miał swoje momenty, gdy bacfistem posłał przeciwnika na deski. Radek wstał i nie chciał ryzykować w bliskich atakach - z tego też powodu klinczował.

W drugiej rundzie Radek przejął inicjatywę i z dystansu karcił przeciwnika kolejnymi kopnięciami. Twardy Lech do końca chciał zaskoczyć obszernymi uderzeniami, lecz tym razem na to był przygotowany przeciwnik. W trzeciej rundzie było podobnie do czasu, gdy Jarek zdobył sprowadzenie. Szybko wypracowany dosiad, a z niego ciosy niczym z karabinu maszynowego. Zabrakło czasu, dodatkowo Radek odpowiadał ciosami choć pozycja do tego nie była dobra.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.