ACA 92: DANIEL OMIELAŃCZUK NA PUNKTY

Daniel Omielańczuk (21-9-1) i Zelimkhan Umiev (11-3) na gali ACA 92 wychodzili do walki po swoich porażkach, których doznali w sierpniu zeszłego roku. Swoją szansą wykorzystał Polak, który jednogłośnie wypunktował Rosjanina.

Pierwsza runda to badanie się i szukanie dystansu. Damian, który zazwyczaj walczy z zawodnikami mającymi większy zasięg, długo szukał jak podejść Rosjanina. Udało się dopiero pod koniec, gdy po szybkim zrywie zadał mocny cios prosty z lewej ręki.

Drugą rundę Omielańczuk zaczął lepiej, chwilę po rozpoczęciu trafił wysokim kopnięciem, co zrobiło wrażenie na rywalu. Polak w swoim stylu atakował dynamicznymi zrywami, a Umiev coraz częściej gubił się w obronie.

W trzeciej odsłonie dalej oglądaliśmy kickboxerskie akcje, a komentatorzy byli pod wrażaniem dobrego tempa walki, która odbywała się w limicie 120kg. Zmęczony Rosjanin zaczął szukać sprowadzeń, Omielańczuk świetnie je bronił. Na koniec starcia Polak zaznaczył swoją przewagę, poszedł pod siatką po nogi i obalił Umieva, który już prawie nie odpowiadał na akcje wywierającego presję Polaka.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.