WYMIANA ZDAŃ JÓŹWIAK-NAJMAN NA TWITTERZE

Mocne słowa, były też argumenty, a wszystko zakończyło się załagodzeniem sprawy! Marcin Najman za pomocą konta społecznościowego wyznał, że dostał propozycje z organizacji FEN, więc w całej sprawie wypowiedział się również prezes Paweł Jóźwiak. Promotor Boksu vs Promotor MMA, który wygra w potencjalnym starciu? 

- Pojawiła się propozycja walki w stacji od której propozycji walki się kompletnie nie spodziewałem. Ale jakbyście wiedzieli z kim, idzie nowe? Nie, nie w FEN nie zawalczę, bo ich szef to kłamczuszek. Proponował mi kiedyś walkę, a później, jak odmówiłem, to się wyparł - napisał Najman.

- Sam jesteś kłamczuszkiem Marcinku .Zebyś zawalczył u nas musiał byś chyba dopłacić - odpowiedział Jóźwiak.

- Ale ty Jóźwiak jesteś Błaznem

- Po 1 dla Ciebie Pan Jóźwiak, po 2 błazen to określenie zarezerwowane już na stałe dla Ciebie ,patrząc na Twoje wyczyny .... Po 3 przestań mnie chlopie zaczepiać i zajmij się sobą ! Żegnam

- Łazisz za mną cztery lata Błaźnie. Zacząłeś w Lubinie gdy byłem tam na spotkaniu z A.Gołotą z kibicami. Później chciałeś bym walczył z Akopem , a na Gali M.Borka w Cz-wie znowu mi zawracała głowę tym razem walką z Trybsonową. Przecież to ty się przyjebałeś do mnie Pachołku!

- Widze Marcinku ze w merytorycznej dyskusji reprezentujesz indentyczny poziom jak w ringu i życiu, któtko mówiąc miernota i pośmiewisko .Proponuje odstawić alkohol i leki

- No łże jak pies frajer jeden. Dwa razy proponował i dwa razy odmówiłem. Gaże jakie płaci zawodnikom są uwłaczające. Natomiast to ze to kłamczuch wystarczy zapytać jego byłych zawodników.

- Marcinku nie wysilaj się ... Tu nawet glodówka nie pomoże. Zadnej walki u nas nie nigdy dostaniesz . Chyba że dopłacisz grubo to z wujkiem Samo możemy Cie zestawić Może w końcu bys nie musiał klepać  Tym humorystycznym akcentem kończę ta dyskusje z Tobą. Pozdro 

- Ja i Głodówka ? . ciebie już do reszty popierdoliło Błaźnie ? Ja mam obecnie sporą nadwagę  już dwa razy ci odmówiłem . Wiesz dlaczego ? Bo za walki „płacisz” tyle,ze tego nie można nazwać gażą , to raczej jałomużna. I wie to każdy kto u ciebue walczył.

- Daj spokój i przestań mnie zaczepiać ! Nie zamierzam się zniżać do Twojego poziomu . Nigdy się nie dowiesz ile płacimy bo nie zasługujesz na to żeby reprezentować barwy FEN. Jeśli nie masz samokrytyki i lustra w domu

- Ośle , nie pogrążają się . Już wszyscy wiedza ze jesteś klamczuszkiem

- Nie zamierzam zniżać się do Twojego poziomu . 3 maj fason rozmowy albo dostaniesz bana. Ja Cię nie chce jako zawodnika ,Ty tez nie chcesz dla nas walczyć,wiec temat jest zamknięty. Skup się na gali w Starachowicach i na sobie ,przestań zaczepić normalnych ludzi

- Sam to zacząłeś . ty wiesz i ja wiem , ze składałeś mi propozycje , a później w żywe oczy na forum publicznym kłamiesz . Czego się spodziewałeś po tak frajerskim zachowaniu ? Wiec o jakim ty kurwa poziomie mówisz ? Przecież tak się zachowują frajerzy. 

- Ty zacząłeś mi ubliżać ! Gratuluje poziomu dyskusji na forum publicznym !Sam sobie wizytówkę wystawiasz ! Mówiąc grzecznie ,odczep się już !

- Ubliżyłbym ci gdybym nazwał cię kłamczuchem , a byłaby to nieprawda. Ale ty wiesz i ja wiem jak wyglądały rozmowy w VIP Roomi na gali Adamek vs Kassi. Dobrze wiesz ze mówię prawdę . A to jak się zachowujesz to frajerstwo w czystej postaci.

- Twoja docinka dotyczyła zupełnie innej sytuacji i czasu . Dobrze wiesz że miałeś a myśli sytuacje dotyczą walki z Akopem,bo to od wtedy zaczęły się Twoje pretensje do mnie . Wtedy tez nie było konkretnej propozycji ,jedynie M. Okninski luźno rozmawiał z Tobą przez tel. o tym

- 1/2 No i już prawie wszystko wyjaśnione. O ile propozycje z Akopem faktycznie przekazałeś mi poprzez Mirka,to propozycje walki z Trybsonem złożyłeś mi konkretną na waszej gali na Torwarze w marcu rok temu za 30tys . Być może wyszedłem przed szereg po pierwszej propozycji. Ale zaprzeczanie temu , ze złożyłeś mi propozycje było poprostu słabe . A o Twoich zawodnikach na faktycznie rozmawialiśmy. Zablokowałeś A.Wrzosek na moją gale i u nas nie zawalczył . Miedzy innymi za to , ze nie zgodziłem się na walkę z Trybsonową u ciebie na Torwarze .

- Jeśli ktoś rozmawia ze mną normalnie to wszystko można wyjaśnić . Poirytowałes mnie po prostu wyzwiskami . W przypadku Wrzoska prosiłem żebyś go ogłosił tylko po gali naszej gali Torwarze ,wtedy wszystko by zagrało . Sam wiesz jak było.

- Ale to ze przynajmniej teraz potrafisz po tym wszystkim napisać jaka była prawda , to akurat szanuje i ze nie brniesz w to dalej mówiąc , ze żadnych propozycji mi nie składałeś .

- Dobra Marcin ,zakopmy już ten TT topór wojenny . Szkoda naszych nerwów,zaszły między nami nieporozumienia które po części wyjaśniliśmy . Nie ma sensu dalej obrzucac się błotem.Niech każdy robi swoje ,napewno się jeszcze spotkamy to przegadamy to do końca . Pozdrawiam. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.