TFL 16: CEZARY KĘSIK POZNAŁ PRZECIWNIKA

Redakcja, Informacja własna

2019-03-02

Mistrz Cezary 'Lubelski Czołg' Kęsik vs Mikhail Bureskhin w walce o mistrzowski pas TFL, już 9 marca na TFL 16 'Radom vs Reszta Świata'.

Historyczną walkę w organizacji TFL - Thunderstrike Fight League, stoczy pierwszy mistrz kategorii średniej Cezary "Lubelski Czołg" Kęsik! Reprezentant Lubelszczyzny trenujący w klubie Cross Fight Radom pod okiem trenera Leszka Kulika, pierwszy raz w karierze stanie przed obowiązkową obroną pasa mistrzowskiego TFL. Rywalem Polaka będzie zawodnik znany z twardych wymian w stójce doświadczony Mikhail Bureskhin. Dla reprezentanta Białorusi będzie to 18 walka w formule MMA.

"Mikhail Bureskhin to solidny i niebezpieczny rywal. Jest na co dzień dużo cięższy od naszego Mistrza. Pokazał w swoich walkach ogromną wolę walki i nawet jeśli przegrywał to przez decyzję sędziów. Pamiętajmy że Czarek wraca po dwóch latach absencji. Dla Czarka będzie to wyjątkowy pojedynek o czym przekonacie się, już 9 marca w Radomiu! Szykujemy wszystkim kibicom ogromną niespodziankę. Walka z Bureskhinem będzie najważniejszą w jego karierze".- komentuje Jacek Sarna.