CW 103: DUŃCZYCY ZACHWYCAJĄ W KOPENHADZE

W sobotę w stolicy Danii odbyła się 103 edycja Cage Warriors, która wzbudziła niewątpliwie duże zainteresowanie. Kolejny owocujący rynek został odkryty przez największą organizacje w Wielkiej Brytanii. W walce wieczoru tymczasowym mistrzem wagi półśredniej został Nicolas Dalby (17-3-1). Ex zawodnik UFC w czwartej odsłonie efektownie podłączył twardego Alexa Lohore (17-4).

Nie zachwycił, ale dopiął swego Soren Bak (13-1) również zyskując tymczasowy tytuł. 26-latek miał spore problemy z ruchliwym Morganem Charriere, którego ostatecznie pokonał większościową decyzją sędziów.

Swoje następne jakże cenne zwycięstwo odniósł medalista olimpijski Mark O. Madsen (7-0), który w narożniku mógł słyszeć rady weterana UFC - Martina Kampmanna."The Olympian" w parterze zdominował bezradnego Thibauda Larcheta (12-5-1).

Główną kartę rozpoczął Mads Burnell (11-3), który zaliczył drugie zwycięstwo po zwolnieniu z UFC. Przypomnijmy, że Duńczyk w pierwszym starciu miał spore problemy, ale ostatecznie szybko poddał Łukasza Rajewskiego. W tej walce 25-latek nie miał żadnego problemu i potrzebował zaledwie 50-sekund na poddanie Akhmeda Vile (7-2).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.