McGREGOR BARDZO WYSOKO W RANKINGU ESPN WORLD FAME

Conor McGregor walczy ostatnio rzadko, częściej słychać o różnych aferach z jego udziałem, ale jeśli chodzi o popularność, Irlandczyk radzi sobie coraz lepiej. ''Notorious'' jest jedynym zawodnikiem sportów walki w pierwszej dziesiątce listy ESPN World Fame, która prezentuje najpopularniejszych sportowców na świecie. W tym roku Irlandczyk awansował w tym zestawieniu z osiemnastego na piąte miejsce.

ESPN World Fame Top 10:

1. Cristiano Ronaldo

2. LeBron James

3. Lionel Messi

4. Neymar

5. Conor McGregor

6. Roger Federer

7. Virat Kohli

8. Rafael Nadal

9. Stephen Curry

10. Tiger Woods

Miejsca na liście są ustalane za pomocą wzoru, który bierze pod uwagę kilka czynników, m.in. wyszukiwania sportowców w Google i media społecznościowe. Lista uwzględnia również pieniądze, jakie dana gwiazda zarobiła na reklamie - w przypadku McGregora jest to 15 milionów dolarów. Niekwestionowanym królem jest tutaj LeBron James - 52 miliony. A oto lista popularności uwzględniająca tylko zawodników sportów walki (w nawiasie miejsce na liście ogólnej):

1. Conor McGregor (5)

2. Khabib Nurmagomedow (15)

3. Deontay Wilder (34)

4. Tyson Fury (39)

5. Anthony Joshua (63)

6. Canelo Alvarez (68)

7. Giennadij Gołowkin (78)

8. Manny Pacquiao (83)

Na koniec kilka słów o Polakach na liście, a właściwie o jednym Polaku. Jest nim oczywiście Robert Lewandowski, który znalazł się na miejscu numer 96.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.