KSW 47: BRUTALNA PORAŻKA JANIKOWSKIEGO Z SERBEM

Damian Janikowski (3-2) został brutalnie znokautowany przez Serba Aleksandara Ilica (11-2) na gali KSW 47 w Łodzi. ''Joker'' popisał się wspaniałym instynktem zabójcy i skończył marzenie Damiana o efektownym powrocie.

Damian Janikowski od początku pokazał rywalowi, kto jest tutaj olimpijskim zapaśnikiem. Rzucał po całej klatce Ilicem i kontrolował go z góry, choć wielkiej krzywdy Serbowi nie robił. Pierwsza runda to dominacja Polaka, ale w drugiej Ilic przepuścił nieprzygotowany atak i próbował duszenia. Damian szybko opanował sytuację i spokojnie pracował. Brakowało jednak jakości w jego uderzeniach. Sędzia w końcu podniósł akcję do góry. Serb trafiał middle-kickiem, a Damian miał kłopoty z dobrą obroną. Na szczęście dla siebie znów obalił i chciał przejść do kończących technik. Nie wychodziło mu to najlepiej, był już mocno zmęczony, a i szczegółów technicznych brakowało.

Serb trafił zaraz na początku trzeciej rundy potężnym high-kickiem i ciężko znokautował Janikowskiego. Piękna akcja ''Jokera'' i smutek kibiców Polaka...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.