NA ŻYWO: XI SPARINGOWA LIGA PALESTRY WARSZAWA

Prezentujemy relację na żywo z XI Sparingowej Ligi Palestry, która odbywa się w klubie przy ulicy Łopuszańskiej 38 w Warszawie. Zobaczymy 25 pojedynków.

Zestawienie i wyniki walk XI Sparigowa Liga Palestry (24.03.2019) Warszawa, ul.Łopuszańska 38

Walka 1
Dawid Siek (Sporty Walki Piła) vs Krzysztof Pyrka (Palestra Warszawa) 30-27,30-28,29-28
Walka 2
Michał Haiwka (Sporty Walki Piła) vs Filip Lis (Palestra Warszawa) 27-30,27-30,27-30
Walka 3 boks
Roksana Deneka (FC Łódź) vs Sara Tercjak (Victoria Ostrołęka) 30-29,30-28,30-27
Walka 4 boks
Emilia Kołakowska (Victoria Ostrołęka) vs Aleksander Lewandowski (FC Łódź) 30-28,30-27,30-26
Walka 5
Adrian Gunia (Dragon Starachowice) vs Paweł Białas (Palestra Warszawa) 30-27,29-28,29-30
Walka 6
Patryk Perzyna (Palestra Warszawa) vs Patryk Banach (Victoria Ostrołęka) 30-28,30-28,28-29
Walka 7
Jacek Wojtera (Palestra Warszawa) vs Piotr Rapiński (WCA) RSC3-
Walka 8 PALESTRA PRO AM K-1 CHALLENGE
Tomasz Hoang (Palestra Warszawa) vs Emil Chorążewicz (Knockout Bielany) 29-28,29-28,29-28
Walka 9 PALESTRA PRO AM K-1 CHALLENGE
Piotr Szloser (Palestra Warszawa) vs Dominik Perka (FC Łódź) 30-28, 30-27, 30-29
Walka 10
Emilia Kołakowska (Victoria Ostrołęka) vs Ola Telażka (Gladiators Bełchatów) 30-27, 30-27, 30-29
Walka 11 boks
Bartosz Tymiński (Victoria Ostrołęka) vs Rafał Zalewski (Gimnazjon Kuźnia Wyszków) 30-28, 29-30, 27-30
Walka 12
Sebastian Kołakowski j (LKSW Tajfun) vs Mateusz Siedlecki (KnockOut Bielany) 30-29, 29-28, 30-28
Walka 13 boks
Sara Tercjak (Victoria Ostrołęka) vs Natalia Karger (FC Łódź) RSC3
Walka 14
Dawid Mencel (FC Łódź) vs Mieszko Mastalerz (Gladiators Bełchatów) 28-29,28-29,28-29
Walka 15
Stanisław Wrona (Palestra Warszawa) vs Tomasz Wiśniewski (Palestra Warszawa) 30-27,30-27,30-28
Walka 16
Michał Grząsko (Palestra Warszawa) vs Artur Cisak (LKSW Tajfun) 29-28, 30-27, 30-29
Walka 17
Aleksandra Lewandowska (FC Łódź) vs Oliwia Pawlak (FC Łódź) 27-30, 27-30, 27-30
Walka 18
Hiep Ngia (Niezrzeszony) vs Ignacy Janusz (Palestra Warszawa) 27-30,29-28,27-30
Walka 19
Adrian Gwadera (Gladiators Bełchatów) vs Jakub Potocki (Palestra Warszawa) 30-27,29-28, 30-27
Walka 20
Roksana Deneka (FC Łódź) vs Natalia Karger (FC Łódź) TKO3
Walka 21
Adam Puchała (WCA) vs Kamil Szmel (Palestra Warszawa) KO2
Walka 22
Oliwia Pawlak (FC Łódź) vs Ola Telażka (Gladiators Bełchatów) KO3
Walka 23
Jakub Gajewski (Palestra Warszawa) vs Łukasz Rózga (Gladiators Bełchatów) 30-28, 29-28, 30-29
Walka 24
Maciej Markowski (Palestra Warszawa) vs Michał Benben (Palestra Warszawa) 27-30,27-30,27-30

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.