ŚWIETNY ŁOMACZNKO CIĘŻKO ZNOKAUTOWAŁ CROLLĘ

Wasyl Łomaczenko (13-1, 10 KO) udowodnił po raz kolejny, że jest geniuszem boksu, efektownie rozprawiając się z Anthonym Crollą (34-7-3, 13 KO). Tym samym obronił tytuł mistrza świata wagi lekkiej federacji WBO i WBA.

Sporo niższy champion od początku podchodził do pretendenta blisko nogami i kąsał go prawą ręką, czy to hakiem na korpus, czy krótkim sierpem. A jeśli przeciwnik podejmował sporadyczne próby kontry, błyskawicznie odskakiwał, przepuszczając jego ciosy w powietrze. W końcówce drugiej rundy Ukrainiec zaczął bić również lewą ręką po dole.

Na początku trzeciego starcia Łomaczenko trafił kombinacją lewy-prawy-lewy i od tego momentu demolował przeciwnika. W końcówce złapał go mocnym sierpem, a gdy Anglik dotknął rękawicą maty, sędzia liczył go do ośmiu. A po nokdaunie zabrzmiał zbawienny gong. Było to jednak tylko odroczenie wyroku. Zaraz po starcie czwartej rundy Łomaczenko huknął błyskawicznym prawym sierpowym w okolice skroni, ciężko nokautując Crollę.

To były łatwo zarobione pieniądze. A nie było ich mało. Ukrainiec za tę jednostronną demolkę miał zagwarantowane aż 3,2 miliona dolarów.

- Mam już dwa pasy wagi lekkiej, ale chcę kolejne dwa - powiedział po efektownej wygranej Łomaczenko.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.