DANA WHITE NIE CHCE WALKI CORMIERA Z LESNAREM

Bliski przejścia na sportową emeryturę mistrz UFC wagi ciężkiej, Daniel Cormier (22-1) wyzywał od jakiegoś czasu na pojedynek byłego mistrza Brocka Lesnara (5-3) i zwrócił się w tej sprawie do Dany White'a. W końcu doczekał się publicznej odpowiedzi.

- Dana, zadzwoń do niego natychmiast. Jeśli jeszcze nie zadzwoniłeś, zrób to dzisiaj. Na co czekasz? Niech ta walka będzie wreszcie oficjalna. To pojedynek, którego chcę. Wszyscy chcą walczyć z Brockiem, więc to się musi wydarzyć. On jest byłym mistrzem UFC, zapaśnikiem All-American, zasługuje na taką walkę i ją otrzyma - mówił w tym tyogdniu Cormier. Szef UFC mocno skontrował.

- Pojedynek Cormiera z Lesnarem nie jest w planach. Może do tego pojedynku nigdy nie dojść. Cormier również się na to wku*wiał. Do niczego nie doszło, po prostu nie gadaliśmy nawet z Brockiem. Nie mamy żadnej daty. Pierwszą walką powrotną Daniela może być walka ze Stipe Miociciem. Jak Cormier będzie gotowy na taką konfrontację, wybierzemy termin starcia ze Stipe - powiedział White, kładąc chyba - przynajmniej na razie - kres nadziejom Cormiera na walkę z Lesnarem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.