PREZYDENT UFC: PO WAKACJACH ZAJMĘ SIĘ BOKSEM!

Charyzmatyczny Dana White - prezydent organizacji UFC, od dawna mówi o chęci wejścia w boks zawodowy. Teraz obiecał, że po wakacjach rozpocznie projekt pod nazwą Zuffa Boxing.

White od dwóch lat mówi o chęci organizacji walk bokserskich. Jest znanym kibicem szermierki na pięści, choć ze swoim produktem jest też największą konkurencją dla boksu zawodowego.

- To czego nie lubię w boksie, to fakt, jak uciekają i nie są organizowane najlepsze dostępne walki. Najlepsi pięściarze nie mierzą się z najlepszymi. To mi przeszkadza. Przecież Deontay Wilder i Tyson Fury dali znakomitą walkę zakończoną remisem. Ludzie byli zachwyceni, a mimo tego nie obejrzą teraz ich rewanżu. Żaden z nich nie zaboksuje również z Anthonym Joshuą. Ta trójka powinna bić się między sobą, a boks zabił te walki. Oni sami sobie strzelają w stopę - nie ukrywa szef UFC.

- Po wakacjach zajmę się trochę boksem. Jeszcze sporo usłyszycie - obiecuje White.

Na początku miesiąca chęć spróbowania swoich sił w boksie wyraził dwukrotny mistrz UFC, Jose Aldo. Kto wie, być może będzie on pierwszym zawodnikiem projektu Zuffa Boxing?

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.