JAN BŁACHOWICZ WYPADA Z ... KLATKI

Jan Błachowicz przygotowuje się aktualnie do walki z Lukiem Rocholdem na gali UFC 239. W trakcie jednego z ostatnich sparingów przed nadchodzącym starciem, Polak wypadł z klatki, ale na szczęście nie z walki z byłym mistrzem UFC w wadze średniej. Mimo, że upadek wyglądał groźnie to naszemu półciężkiemu nic się nie stało. Błachowicz opublikował nagranie ze zdarzenia na swoim profilu na Instagramie i skomentował krótko - "Nie bolało. Dobry sparing."

OGLĄDAJ NAGRANIE >>

Obaj zawodnicy zmierzą się podczas gali UFC 239, która odbędzie się 6 lipca w Las Vegas. Dla Błachowicza będzie to pierwsze starcie od ostatniej porażki, którą poniósł w walce wieczoru na UFC w Pradze z Brazylijczykiem - Thiago Santosem. Wcześniej Polak mógł pochwalić się serią 4 zwycięstw z rzędu, zostawiając na przegranym polu takich zawodników jak Jimi Manuwa czy Nikita Krylov.

Luke Rockhold w pojedynku z Błachowiczem zadebiutuje w wyższej kategorii wagowej. Amerykanin do tej pory toczył boje w kategorii średniej, której był mistrzem. Pas stracił w walce z Michaelem Bispingiem, a w ostatnim pojedynku musiał uznać wyższość Yoela Romero. Warto zauważyć, że mimo, iż Rochold walczył dotychczas w wadze średniej, dysponuje bardzo  dobrymi warunkami fizycznymi nawet jak na kategorię półciężką. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.