MARCIN HELD CHCE PODDAĆ BRAZYLIJCZYKA

Podczas gali ACA 96 w Łodzi, Marcin Held zmierzy się z doświadczonym Brazylijczykiem Diego Brandao, który ma na swoim koncie występy w UFC. 

- Diego bywa nokautowany, ale i sam często nokautuje. Nawet jeśli przegrywa, to jednym uderzeniem albo latającym kolanem może położyć przeciwnika na deski. Nie jest zbyt dobrym technicznie stójkowiczem, ale ma dobre wyczucie i mocno bije. - mówił w rozmowie dla Przeglądu Sportowego, Marcin Held. Polak dodał, że Brandao dysponuje dobrymi umijętnościami parterowymi, ale jest to płaszczyzna, w której on sam czuje się pewnie. - Na pewno nie boję się walki na dole. Przeciwnie, będę chciał zwyciężyć przez poddanie w parterze, tak jak w każdym moim pojedynku. Jeśli chcę się liczyć w walce o pasy najmocniejszych federacji, to takich rywali muszę pokonywać.

Po odejściu z UFC, Held stoczył dla ACA dwa pojedynki i w obu triumfował przez poddania w pierwszej rundzie. W pierwszej walce w nieco ponad minutę rozprawił się z Callanem Potterem, a w drugiej walce dla rosyjskiej orgzanizacji potrzebował zaledwie dwóch minut, by zmusić do poddania Muse Khamanaeva. W obydwu walkach Held zwyciężał przez swoje firmowe zagranie, czyli skrętówkę. Diego Brandao to doświadczony zawodnik, który stoczył aż 9 pojedynków dla organziacji UFC. Brazylijczyk walczył z takimi zawodnikami jak Conor McGregor, Dustin Poirier czy Brian Ortega. Będzie to jego debiut w ACA.

Gala ACA 96 odbędzie się 8 czerwca w Łodzi. 

KARTA WALK ACA 96
8 czerwca
Łódź Sport Arena

Walka wieczoru
Piotr Strus (13-5) vs Svetlozar Savov (18-6)

Karta główna
Evgeniy Goncharov (14-2) vs Tony Johnson (13-4)
Marcin Held (25-7) vs Diego Brandao (24-13)
Daniel Omielańczuk (21-9) vs Evgeny Erokhin (19-6)
Karol Celiński (16-7) vs Luke Barnatt (14-7)
Łukasz Rajewski (8-5) vs Łukasz Kopera (8-3)
Paweł Pawlak (14-4) vs Evgeny Bondar (8-1)
Radosław Paczuski (1-0) vs TBA
Marcin Bandel (18-6) vs Arseniy Sultanov (5-0)
Rodolfo Vieira (4-0) vs Vitaliy Nemchinov (10-0)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.