KĘSIK DO JANIKOWSKIEGO: ODBUDUJ SIĘ PRZED WALKĄ

Arkadiusz Hnida, Informacja własna

2019-04-30

Cezary Kęsik (9-0) mimo początkowych problemów udanie zadebiutował w największej federacji w naszym kraju. Mistrz TFL serią łokci zastopował w pierwszej odsłonie Jakuba Kamieniarza (7-6). Teraz pojawił się temat potencjalnego pojedynku z Damianem Janikowskim (3-2)!

- Medaliście Olimpijskiemu się nie odmawia! Damian Janikowski, bronię pas TFL i jestem do dyspozycji. Odbuduj się przed walką ze mną, bo ja jestem niepokonany - napisał Kęsik.

Był to dość niespodziewany wpis, którego fanem nie był zapewne sam Damian jak i w jakiej części środowisko MMA. Dlaczego? Janikowski od samego początku swojej kariery nie kalkuluje i staje przed następnymi wyzwaniami.

- Cezary Kęsik kolego moich kolegów z Radomia. Nie lubię pisania w internecie i robienia szumu. Wydaje mi się, że sam tego profilu nie prowadzisz, ktoś tu nie słucha ze zrozumieniem. Oczywiście jak nas zestawia ze sobą będziemy się bić. Jak na sportowców przystało. Sam najpierw zbuduj pozycje w KSW, bo jak widzisz bywa różnie, a słabych zawodników już nie będzie. Ja nie buduje rekordu na słabych zawodnikach i w nich nie przebieram, dostaje to się bije. Gratulacje za pierwszą walkę. Mistrzem jesteś jednej organizacji z wielu, ale KSW to inna liga i zaraz trafisz na innych zawodników z którymi tak łatwo nie będzie. Także proszę się nie wymądrzać tylko ze spokojem czekać na swoją kolej i swoje walki - odpowiedział Janikowski.