41 WARSZAWSKA GRANDA NA PIĘŚĆI I GIRY 12 MAJA

Redakcja, Informacja prasowa

2019-05-05

12 maja odbędzie się ostatnia przed wakacjami impreza sygnowana logiem Warszawskiej Grandy. Tego dnia na Torwarze zawodnicy z całej Polski ponownie staną do rywalizacji na zasadach K-1 Rules. Patronat sportowy nad imprezą sprawuje Polski Związek Kickboxingu.

Przypomnijmy- Warszawska Granda to najczęściej odbywające się amatorskie zawody, których początek sięga jesieni 2015 roku. W ciągu 3 lat odbywały się aż 40 razy! To właśnie na podwalinach amatorskich imprez w Legia Fight Club powstała zawodowa gala Granda PRO. Do spółki tworzą ewenement na skalę kraju- pod jednym szyldem organizowane są zarówno imprezy amatorskie jak i zawodowe, dzięki czemu najlepsi zawodnicy mają szansę na realny sportowy „awans”. Obecnie, nazwiska niektórych uczestników imprez z pod szyldu Grandy pojawiają się na fightcardach organizacji DSF Kickboxing Challenge, HFO czy KOK, a także na amatorskich Mistrzostwach Polski K-1 Rules i Muaythai. 
Oprócz walk amatorskich, od 2016 roku organizowane są półzawodowe turnieje PRO AM, a same zawody były wielokrotnie transmitowane przez internetową telewizję Fightime.pl 
Karol Łada- były zawodnik, obecnie trener w LFC i twórca Warszawskiej Grandy na pięści i giry wyjaśnia: „Cel jest prosty- stworzyć warunki zarówno początkującym jak i bardziej zaawansowanym zawodnikom do zdobywania doświadczenia, zaś trenerom możliwości pracy nad warsztatem”.

12 maja: Legia Fight Club
Transmisja LIVE: www.fightime.pl

Kontakt do organizatora:
Karol Łada karollada.wwa@gmail.com , 730-005-225