KRZYSZTOF JOTKO RZUCA WYZWANIE ELIASOWI THEODOROU

Krzysztof Jotko (20-4) powrócił na zwycięski szlak, pokonując na UFC w Rosji Alena Amedovskiego. Polak zanotował cenne zwycięstwo po trzech porażkach z rzędu. Jotko nie tylko przełamał złą passę, ale zrobił to w na tyle dominującym stylu, że ponownie zwrócił na siebie uwagę kibiców MMA na całym świecie. Po wygranej w Sankt-Petersburgu, zawodnik trenujący na co dzień w American Top Team szybko znalazł rywala, z którym chciałby się zmierzyć w kolejnej walce. Jotko za pomocą swoich mediów społecznościowych rzucił wyzwanie Eliasowi Theodorou

- Kilka lat temu chciałeś się ze mną zmierzyć, doprowadźmy więc do tej walki w lipcu lub sierpniu. Co o tym myślisz? - napisał na swoim Twitterze. 

Theodorou w 2015 roku chciał doprowadzić do takiej walki, jednak nie doszła ona ostatecznie do skutku. Na odpowiedź Kanadyjczyka nie musieliśmy długo czekać. Zawodnik, który w miniony weekend przegrał z czołowym średnim Derekiem Brunsonem, czym przerwał passę 3 zwycięstw z rzędu, odpowiedział, że wejście do klatki z Jotko to byłby dla niego zaszczyt. Czy tym razem się uda?

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.