KSW: SZULAKOWSKI LICZY NA REWANŻ Z ZIÓŁKOWSKIM

Grzegorz Szulakowski (9-3) nie ma ostatnio dobrego okresu, ale nie zamierza się poddać i już ma pewien pomysł. Wojownik z Namysłowa po następnym sukcesie dostał swoją walkę o pas mistrzowski, jednak nie zagroził Mateuszowi Gamrotowi. Motywacja była spora, aby odbudować się i udowodnić, że nie był on sobą tego wieczoru. Było to ryzyko, które poniósł z odpowiedzialnością. Przyjęcie walki w zastępstwie na KSW 46, gdzie został zdominowany w starciu z Marianem Ziółkowskim.

- Nadszedł czas by coś powiedzieć... Jak wiemy przegrałem swoją ostatnią walkę na KSW 46 z Marianem Ziółkowskim. Marian tego dnia był świetnie przygotowany, przeszedł on ciężki, pełny okres przygotowawczy do tej walki. Wiemy też, że docelowo na gali numerowanej 46 miał się zmierzyć z Gracjanem Szadzinskim .. niestety Gracjan na 3 tygodnie przed galą doznał kontuzji. Dostałem telefon z propozycją zastępstwa.. podjąłem wyzwanie. Byłem w „jakimś tam treningu" ale to nie to samo, co ciężki pełny okres przygotowawczy! Co okazało się, wyszedłem tam zupełnie nieprzygotowany, praktycznie całkowicie bez formy. Dodam też, że byłem po zabiegu kolana, co wykluczyło mnie z jakichkolwiek biegów i sparingów, które są niezbędne w przygotowaniach do tak wielkiej walki. 13 kilogramów zbiłem w 20 dni.. wagę zrobiłem niby czując się przy tym dobrze lecz organizm odczuł to bardzo mocno co było widać po pierwszej rundzie.. Brak siły, brak tlenu, mięśnie zrobiły się jak z waty...pierwszy raz czułem się tak tragicznie w klatce. Dwutygodniowe przygotowania to dosłownie nic, do tak poważnej walki z tak wysokiej klasy zawodnikiem! I każdy zawodowiec myślę się ze mna zgodzi. Podsumowując.. walka bez przygotowania po zabiegu kolana z tak dużą ilością robionej wagi, w tak krótkim czasie nie wyszło mi na dobre i myślę, że to były kluczowe powody mojej przegranej. Marianie Ziółkowski proponuje Ci rewanż na KSW 50! Podejmij rękawice i zróbmy to!!!!!!  Martin Lewandowski i Maciej Kawulski proszę Was o danie mi szansy czyli rewanżu na KSW 50 z Marianem. Podjąłem rękawice ratując walkę na KSW 46 myślę że każdy fan KSW jak i Sportów Walki się ze mna zgodzi, że rewanż jak najbardziej jest tu potrzebny! Chce pokazać na co mnie stać! Niech wygra lepszy! - napisał Szulakowski na koncie społecznościowym.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: JIN
Data: 12-05-2019 14:02:42 
Jak uważał,że jest bez formy, to trzeba było walki nie brać. Tyle.
Ziółkowski teraz tylko do walki o pas, a Szuli niech zaliczy jakieś 2 zwycięstwa (z Szadzińskim by było znaczące) i wówczas nawołuje do rewanżu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.