XV MISTRZOSTWA POLSKI ADCC - MEDALIŚCI

Dopiero co zeszli z maty walczący w XV Mistrzostwach Polski ADCC, które transmitowaliśmy dla Was z Warszawy, dlatego warto przedstawić klasyfikację medalową. Drużynowo - miano najlepszego klubu zasłużenie zdobyli - Berserker`s Team. Retransmisja z Pro ADCC TUTAJ >>>

Kategoria Pro ADCC -66kg
1 Grzegorz Bigdoń (Artfight) Rzeszów
2 Igor Wojtas (Gold Team Polska - Valiant Gold Team)
3 Wojciech Pająk (Pretorian Gorzów) Gorzów Wielkopolski
Kategoria Pro ADCC -77kg
1 Kacper Rot (Gold Team Polska - Valiant Gold Team)
2 Bartosz Łukaszewicz (Piranha Grappling Team) Gdynia
3 Rafał Farjaszewski (Ronin Gold Team) Koszalin
Kategoria Pro ADCC -88kg
1 Paweł Nędzi (Berserker`s Team) Szczecin
2 Adam Niedźwiedź (Gold Team Polska - Natal Gold Team)
3 Stefan Nowacki (Academia Gorila) Koszalin
Kategoria Pro ADCC -99kg
1 Piotr Bagiński (Berserker`s Team) Szczecin
2 Andrzej Iwat (Złomiarz Team) Gdańsk
3 Marek Bujło (Dragon`s Den Ze Radiola Poland) Ełk
Kategoria Pro ADCC +99kg
1 Michał Piwowarski (Berserker`s Team) Szczecin
2 Artur Pujszo (Gwiazda Fight Academy) Bydgoszcz
3 Kornel Zapadka (Berserker`s Team) Kołobrzeg
Kategoria zaawansowany -65kg
1 Marcin Skubis (Rio Grappling) Dąbrowa Górnicza
2 Piotr Dudziński (Gracie Barra Team Draculino) Gliwice
3 Jerzy Izdebski (Złomiarz Team) Gdańsk
Kategoria zaawansowany -70kg
1 Piotr Kacprzak (Dragon`s Den Ze Radiola Poland Marga) Radom
2 Mateusz Bienioszek (Gracie Barra Team Draculino) Żory
3 Dominik Śliwiński (Academia Gorila) Tomaszów Mazowiecki
Kategoria zaawansowany -76kg
1 Aleksander Domagała (United Gym - Kałuża Team) Łódź
2 Adam Rybczyński (UNITED GYM) Aleksandrów Łódzki
3 Jan Bernard (Berserker`s Team - Nastula Club)
Kategoria zaawansowany -83kg
1 Dawid Spirydowicz (Berserker`s Team) Kołobrzeg
2 Jakub Najdek (Checkmat) Poznań
3 Sebastian Kołacha (UNITED GYM) Aleksandrów Łódzki
Kategoria zaawansowany -91kg
1 Igor Michaliszyn (Silesian Cage Club) Katowice
2 Kamil Oniszczuk (ANKOS MMA) Poznań
3 Jacek Czubak (Zenith BJJ) Radom
Kategoria zaawansowany -100kg
1 Cezary Juszczyk (GLKS Nadarzyn) Nadarzyn
2 Sławomir Głogowski (Gracie Barra Team Draculino) Chorzów
3 Iwo Baraniewski (Berserker`s Team - Nastula Club)
Kategoria zaawansowany +100kg
1 Marcin Sianos (Berserker`s Team) Kołobrzeg
2 Michał Orkowski (Berserker`s Team - Aligatores)
3 Mateusz Gamdzyk (Academia Gorila) Ostrów Mazowiecka
Kategoria zaawansowany - Open
1 Michał Piwowarski (Berserker`s Team) Szczecin
2 Marcin Narkiewicz (Berserker`s Team) Szczecin
3 Norbert Węgrzyn (Berserker`s Team) Szczecin
Kategoria średniozaawansowany -65kg
1 Stanislav Shakun (Gracie Barra Team Draculino - Octopus) Łódź
2 Łukasz Michaluk (Berserker`s Team - Nastula Club)
3 Kamil Dolczak (KAITO TEAM) Dębica
Kategoria średniozaawansowany -70kg
1 Filip Podyma (Berserker`s Team) Szczecin
2 Mateusz Binięda (Berserker`s Team) Szczecin
3 Szymon Mazurek (GLADIO) Lublin
Kategoria średniozaawansowany -76kg
1 Damian Rzepecki (Copacabana) Piotrków Trybunalski
2 Kornel Kaczmarczyk (Grappling) Kraków
3 Kacper Siemion (Berserker`s Team) Szczecin
Kategoria średniozaawansowany -83kg
1 Tomasz Skorodziłło (WCA) Warszawa
2 Marcin Ertmann (Academia Gorila) Warszawa
3 Kacper Kozłowski (Berserker`s Team) Szczecin
Kategoria średniozaawansowany -91kg
1 Kamil Wasiela (Strzelec Gold Team) Ostrów Wielkopolski
2 Michał Sadoń (Dragon`s Den - Ze Radiola Poland) Warszawa
3 Oskar Tyrajski (Berserker`s Team) Kołobrzeg
Kategoria średniozaawansowany -100kg
1 Marcin Trzciński (Berserker`s Team - Nastula Club)
2 Mateusz Bałabuch (Next Level BJJ) Opole
3 Piotr Iliaszewicz (Berserker`s Team) Szczecin
Kategoria średniozaawansowany +100kg
1 Krzysztof Stolarek (ANKOS MMA) Poznań
2 Piotr Maniak (Berserker`s Team) Szczecin
3 Michał Ostrowski (Berserker`s Team - Eskulap)
Kategoria początkujący -65kg
1 Michał Wyrzykowski (Kaiser Sport) Olsztyn
2 Jakub Rdzanek (Berserker`s Team - Nastula Club)
3 Danyil Mykhalovskyy (Zenith BJJ - Fit Fabric) Łódź
Kategoria początkujący -70kg
1 Tomasz Kudła (Berserker`s Team) Warszawa
2 Mariusz Plaga (Zenith BJJ - Piranha Grappling Team) Gdynia
3 Krystian Sarzyniak (Fabryka Zdrowia Stalowa Wola) Stalowa Wola
Kategoria początkujący -76kg
1 Michał Duong (Berserker`s Team) Warszawa
2 Bartosz Frankowski (Kaiser Sport) Olsztyn
3 Aleksander Rynkun (Zenith BJJ - Piranha Grappling Team) Gdynia
Kategoria początkujący -83kg
1 Krystian Wiśniewski (MMATALEO) Słupsk
2 Przemysław Naus (Kaiser Sport) Olsztyn
3 Patryk Świerczek (Next Level BJJ) Opole
Kategoria początkujący -91kg
1 Mateusz Olech (Next Level BJJ) Opole
2 Maciej Kuśmierkiewicz (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki) Sochaczew
3 Karol Tronci (Dragon`s Den Ze Radiola Poland) Ełk
Kategoria początkujący -100kg
1 Adam Piątkowski (Fight Club Łódź) Łódź
2 Sergey Trushkin (BJJ39) Kaliningrad
3 Bartek Gąciarz (Grappling Kraków) Kraków
Kategoria początkujący +100kg
1 Łukasz Mikulski (Berserker`s Team - Eskulap) Otwock
2 Jakub Sioda (Fabryka Zdrowia Stalowa Wola) Stalowa Wola
Kategoria początkujący Open
1 Mateusz Binięda (Berserker`s Team) Szczecin
2 Piotr Iliaszewicz (Berserker`s Team) Szczecin
3 Paweł Maślany (Berserker`s Team) Kołobrzeg
Kategoria Kobiet początkujące -55kg
1 Sylwia Firlej (Kaiser Sport) Olsztyn
2 Alicja Kardas (Złomiarz Team) Gdańsk
3 Sabrina Pietras (Rio Grappling Club) Krośnice
Kategoria Kobiet początkujące -60kg
1 Aleksandra Wieder (GLKS Nadarzyn) Nadarzyn
2 Aleksandra Czop (Stronghold BJJ Zamość) Zamość
Kategoria Kobiet początkujące -65kg
1 Klara Kłoczyńska (WCA) Warszawa
2 Zofia Wiącek (Copacabana) Bydgoszcz
3 Daria Cybulska (Academia Gorila) Warszawa
Kategoria Kobiet początkujące +65kg
1 Marta Zinserling (Berserker`s Team - Nastula Club)
2 Anna Przyborek (Berserker`s Team) Warszawa
3 Polina Kharlamova (Unia Jiu Jitsu - Anakonda) Poznań
Kategoria Kobiet średniozaawansowane -55kg
1 Małgorzata Ptaszyńska (Copacabana) Warszawa
2 Amelia Kijowska (Berserker`s Team) Szczecin
3 Hanna Guyvan (Artfight) Rzeszów
Kategoria Kobiet średniozaawansowane -60kg
1 Beata Demczuk (Dziki wschód) Biała Podlaska
2 Klaudia Cichoń (Dexters Team) Nowy Sącz
3 Marianna Jurkiewicz (Academia Gorila) Warszawa
Kategoria Kobiet średniozaawansowane -65kg
1 Joanna Zabulewicz (Złomiarz Team) Gdańsk
2 Karina Sójka (Dragon`s Den Ze Radiola Poland Marga) Radom
3 Agnieszka Winkiewicz (Dragon`s Den Ze Radiola Poland) Białystok
Kategoria Kobiet średniozaawansowane +65kg
1 Aleksandra Warczak (Złomiarz Team) Gdańsk
2 Anna Tarsińska (Dziki wschód) Biała Podlaska
3 Martyna Wawrzyniak (Barracuda BJJ) Dolsk
Kategoria Kobiet zaawansowane -55kg
1 Karolina Pych (Berserker`s Team) Warszawa
2 Magdalena Ulikowska (Copacabana) Bydgoszcz
3 Martyna Iwat (Złomiarz Team) Gdańsk
Kategoria Kobiet zaawansowane -60kg
1 Zofia Szawernowska (Berserker`s Team) Warszawa 
2 Adrianna Wojarska (Copacabana) Kielce 
Kategoria Kobiet zaawansowane +65kg
1 Weronika Rot (Gold Team Polska - Valiant Gold Team) Stargard
2 Paulina Kontna (Copacabana) Bydgoszcz
Kategoria Kobiet Open
1 Weronika Rot (Gold Team Polska - Valiant Gold Team) Stargard
2 Adrianna Wojarska (Copacabana) Kielce
3 Joanna Zabulewicz (Złomiarz Team) Gdańsk
Kategoria Master 1: początkujący -76kg
1 Tomasz Bartoszczyk (Zenith BJJ - Fit Fabric) Łódź
2 Gracjan Rękawek (Marga Submission Fighting Gym Marga Dragon's Den Ze Radiola Poland) Garwolin
3 Artur Krysztop (Dragon`s Den Ze Radiola Poland) Białystok
Kategoria Master 1: początkujący -83kg
1 Sebastian Dąbrowski (Hunter MMA) Warszawa
2 Tomasz Rencewicz (Dragon`s Den Ze Radiola Poland) Ełk
3 Łukasz Osiak (Berserker`s Team - Eskulap)
Kategoria Master 1: początkujący -91kg
1 Michał Wałdykowski (Berserker`s Team) Warszawa
2 Grzegorz Mazurkiewicz (Fabryka Sportu) Chełm
3 Sebastian Kloc (Hunter MMA) Pruszków
Kategoria Master 1: początkujący -100kg
1 Sergei Trushkin (Zenith BJJ) Kaliningrad
2 Grzegorz Majchrzak (Berserker`s Team) Kołobrzeg
3 Damian Suliński (Hunter MMA) Pruszków 
Kategoria Master 1: początkujący +100kg 
1 Łukasz Mikulski (Berserker`s Team - Eskulap) Otwock
Kategoria Master 1: średniozaawansowany -70kg
1 Yauhen Zakreuski (Vale Tudo Zenith) Białystok
2 Grzegorz Furga (Berserker`s Team - Nastula Club)
3 Paweł Kiecana (Stronghold BJJ) Zamość
Kategoria Master 1: średniozaawansowany -76kg
1 Kornel Kaczmarczyk (Grappling Kraków) Kraków 
2 Paweł Stasiewicz (Kaiser Sport) Olsztyn
3 Dmitrii Alfer (Zenith BJJ) Kaliningrad
Kategoria Master 1: średniozaawansowany -83kg
1 Marcin Ochoński (Berserker`s Team) Jelenia Góra
2 Karol Kurembski (Dragon`s Den Ze Radiola Poland Marga) Radom
3 Krzysztof Rusiecki (Zenith BJJ - Fit Fabric) Łódź
Kategoria Master 1: średniozaawansowany -91kg
1 Adam Jezierski (Złomiarz Team) Gdańsk
2 Michał Zajączkowski (Kaiser Sport) Olsztyn
3 Janusz Szulewski (Berserker`s Team) Warszawa
Kategoria Master 1: średniozaawansowany -100kg
1 Jacek Majcher (Akademia Fenix) Kraków
2 Tomasz Zieliński (GLADIO) Lublin
3 Karol Krawyciński (Złomiarz Team) Gdańsk
Kategoria Master 1: zaawansowany -70kg
1 Paweł Grzeszczak (GLADIO) Lublin
2 Grzegorz Miklas (RGC Animmals) Zawiercie
3 Piotr Kowal (Zenith BJJ Sowilo) Kielce
Kategoria Master 1: zaawansowany -76kg
1 Kuba Witkowski (Berserker`s Team) Warszawa
2 Piotr Hugues (Berserker`s Team) Warszawa
3 Ariel Piechocki (Grappler - Zenith BJJ) Grudziądz
Kategoria Master 1: zaawansowany -83kg
1 Krzysztof Michalak (Zenith BJJ Piranha Grappling Team) Gdynia
2 Piotr Sermak (Grappling Kraków)
3 Kamil Birgiel (Dragon`s Den Ze Radiola Poland) Ełk
Kategoria Master 1: zaawansowany -91kg
1 Piotr Kurowski (Berserker`s Team) Warszawa
2 Łukasz Matułajtis (Berserker`s Team) Olsztyn
3 Wojciech Małysiak (Gracie Barra) Toruń
Kategoria Master 1: zaawansowany -100kg
1 Adam Florek (Forca Brava Gold Team) Opole
2 Piotr Drozdowski (Academia Gorila) Żyrardów
3 Jarosław Michalczyk (Zenith BJJ) Gdynia
Kategoria Master 1: zaawansowany +100kg  
1 Marcin Sianos (Berserker`s Team) Kołobrzeg
Kategoria Master 2: początkujący -70kg
1 Konrad Kacprzak (Berserker`s Team) Warszawa
2 Konrad Łubnicki (Berserker`s Team) Warszawa
3 Arkadiusz Ilin (Berserker`s Team) Kołobrzeg
Kategoria Master 2: początkujący -76kg
1 Robert Wroński (Fight Club Łódź) Łódź
2 Mariusz Leonik (Berserker`s Team) Olsztyn
3 Lech Ginał (Dragon`s Den Ze Radiola Poland Marga) Radom
Kategoria Master 2: początkujący -83k
1 Tomasz Włoch (Carlson Gracie) Chojnice
2 Robert Paluch (LFC Legia Fight Club) Warszawa
3 Artur Sulewski (Dragon`s Den Ze Radiola Poland) Ełk
Kategoria Master 2: początkujący -91kg
1 Dawid Stańczyk (Academia Gorila) Warszawa
2 Łukasz Socha (Fabryka Zdrowia Stalowa Wola) Nisko
Kategoria Master 2: średniozaawansowany -70kg
1 Sergei Krasnoshlykov (Zenith BJJ) Kaliningrad
2 Marcin Paszko (Berserker`s Team) Warszawa
Kategoria Master 2: średniozaawansowany -76kg
1 Marek Majkut (Hunter MMA) Warszawa
2 Marcin Urban (GLADIO) Lublin
Kategoria Master 2: średniozaawansowany -100kg
1 Mariusz Wilczyński (Gracie Barra Team Draculino) Toruń
Kategoria Master 2: średniozaawansowany +100kg
1 Piotr Kurkus (GLKS Nadarzyn) 
Kategoria Master 2: zaawansowany -70kg
1 Adam Górny (Złomiarz Team) Gdansk
2 Jerzy Toeplitz (Berserker`s Team) Warszawa
3 Arkadiusz Klasa (Academia Gorila) Bochnia
Kategoria Master 2: zaawansowany -76kg
1 Marcin Roleder (Dragon`s Den Ze Radiola Poland Marga) Radom
2 Rafał Cimoszuk (Dragon`s Den Ze Radiola Poland) Białystok
3 Tomasz Rudzki (Copacabana) Piotrków Trybunalski
Kategoria Master 2: zaawansowany -83kg
1 Krzysztof Łukaszewicz (Dragon`s Den Ze Radiola Poland) Warszawa
2 Szymon Wątroba (Gold Team Polska - Natal Gold Team)
3 Adam Witkowski (Berserker`s Team) Olsztyn
Kategoria Master 2: zaawansowany -91kg
1 Piotr Bagiński (Berserker`s Team) Szczecin
2 Dawid Szpak (Gracie Barra Team Draculino) Sosnowiec
3 Piotr Kaszta (Berserker`s Team) Racibórz
Kategoria Master 2: zaawansowany -100kg
1 Artur Krerowicz (Berserker`s Team) Kołobrzeg
2 Daniel Tulis (Laugaricio Jiu Jitsu) Trencin
3 Krzysztof Węgrowski (Hunter MMA) Warszawa
Kategoria Master 2: zaawansowany +100kg
1 Kornel Zapadka (Berserker`s Team) Kołobrzeg
2 Piotr Wizner (SHARK Łódź)
3 Jakub Cichoń (KAITO Team) Dębica
Kategoria Junior -56kg
1 Mateusz Głażewski (Vale Tudo Zenith Bialystok) Białystok
2 Wiktor Wójcik (Academia Gorila) Tomaszów Mazowiecki
3 Jakub Wójciak (Academia Gorila) Tomaszów Mazowiecki
Kategoria Junior -61kg
1 Jakub Kowalczyk (Valiant Gold Team) Stragard
2 Grzegorz Głogowski (Berserker`s Team) Kołobrzeg
3 Kacper Drzewiecki (Pretorian Gorzów) Gorzów Wielkopolski
Kategoria Junior -66kg
1 Adam Kozieł (Dragon`s Den Ze Radiola Poland Marga) Radom
2 Filip Dziąg (Copacabana) Kielce
3 Maciek Dorosiński (WCA) Warszawa
Kategoria Junior -71kg
1 Paweł Jaworski (Husaria) Mława
2 Igor Nowak (Berserker`s Team) Kołobrzeg
3 Konrad Szewczyk (Piranha Grappling Team) Gdynia
Kategoria Junior -76kg 
1 Jakub Minkiewicz (Academia Gorila) Tomaszów Mazowiecki
2 Marcin Arciszewski (Berserker`s Team) Kołobrzeg
3 Marcel Staniec (Academia Gorila) Tomaszów Mazowiecki
Kategoria Junior -81kg 
1 Mateusz Kalbarczyk (Dragon`s Den Ze Radiola Poland Marga) Radom
2 Adam Rutowicz (Copacabana) Piotrków Trybunalski
3 Bartłomiej Kasprzyk (Dexters Team) Nowy Sącz
Kategoria Junior +81kg
1 Maksymilian Jeleniewski (WCA) Warszawa
2 Maksymilian Kowalski (RGC Animmals) Zawiercie
3 Daniel Ponomarczuk (GLKS Nadarzyn)
Kategoria Juniorki +58kg
1 Dominika Steczkowska (Fight Club) Łomża
2 Maja Przerwa (Zenith BJJ) Radom
3 Zofia Wiącek (Copacabana) Bydgoszcz

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.