GIEŁDA KRYPTOWALUT SPONSOREM GRABOWSKIEGO

CoinDeal będzie sponsorem Damiana Grabowskiego (21-5), który już niedługo zadebiutuje w organizacji KSW. Po dobrym występie na zeszłorocznej gali FEN, "Polish Pitbul" stanie przed szansą pokazania swoich umiejętności w klatce najlepszej polskiej organziacji. Rywalem Grabowskiego będzie były mistrz wagi ciężkiej Karol Bedorf (15-4). Obaj panowie zmierzą się ze sobą podczas gali KSW 49. Giełda kryptowalut CoinDeal sponsorować będzie zawodnika z Opola w jego występach dla nowego pracodawcy. 

– Współpraca obejmuje dużo więcej działań niż tylko branding. Będziemy konsekwentnie realizować projekty kreatywne związane z mediami społecznościowymi i sponsoringiem. Z zawodnikiem jesteśmy związani do końca tego roku z możliwością przedłużenia o kolejny. – mówi Kajetan Maćkowiak z CoinDeal.

A sam zainteresowany odniósł się do podpisania umowy w następujących słowach:

Jestem skupiony na treningach oraz na najbliższej walce z Karolem Bedorfem. W międzyczasie prowadzone były rozmowy z CoinDeal, skutkiem czego szybko dopięliśmy warunki kontraktu.

Grabowski przed popisaniem kontraktu z KSW, stoczył zwycięską walkę dla organziacji FEN, a wcześniej przez 2 lata rywalizował w UFC, gdzie przegrał 3 pojedynki. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.