UFC ON ESPN+ 13: CIEKAWE POJEDYNKI DODANE DO KARTY

UFC dodało wiele ciekawych pojedynków do rozpiski gali UFC on ESPN+ 13, która odbędzie się 13 lipca w Sacramento. Wydarzenie zapowiada się ciekawie, choć brak w nim czołowych gwiazd największej federacji MMA na świecie. 6 lipca odbywa się gigantyczna gala UFC 239, gdzie wystąpi większość asów. Sacramento zapewni jednak tydzień później mocny deser.

Interesujące jest zwłaszcza starcie Ryana Halla (7-1) z Darrenem Elkinsem (24-7). Hall powraca do oktagonu UFC po dominującym zwycięstwie nad BJ'em Pennem, którego pokonał przed czasem podczas UFC 232. Z kolei Elkins dwie ostatnie walki przegrał, ale jest zawodnikiem o sporym talencie i ambicji - na pewno nie wejdzie do oktagonu po to, by ładnie przegrać.

A oto pozostałe konfrontacje, które czekają nas 13 lipca: Marvin Vettori vs Cezar Ferreira, Sara McMann vs Nicco Montano, Karl Roberson vs John Phillips, Benito Lopez vs Martin Day, Beneil Dariush vs Drakkar Klose oraz hitowy pojedynek kobiet, który dla wielu będzie najważniejszą walką gali - Cynthia Calvillo kontra Livinha Souza.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.