ALI ABDELAZIZ: GAETHJE ZEŻARŁBY SERCE McGREGORA

Menadżer jednego z najbardziej bezkompromisowych zawodników na świecie - Justina Gaethje (20-2) - Ali Abdelaziz ostro wyżywa się na Conorze McGregorze (21-4), z którym ma na pieńku m.in. z powodu konfliktu na linii McGregor-Khabib Nurmagomedow (Ali jest również menadżerem Khabiba). Wkrótce powinniśmy się doczekać riposty Irlandczyka.

McGREGOR WCIĄŻ MA KŁOPOTY - MIMO OSTATNICH DONIESIEŃ >>>

- McGregor to modelka z Instagrama. Tępy atencjusz. Na siłowni oblewają go wodą, żeby wyglądał jak spocony. Nie trenuje ciężko, nie wygrał przecież niczego od 1996 roku - twierdzi menadżer.

- McGregora można złamać. Gaethje jest inny. Khabib i Ferguson też są inni. Justin zabierze Conorka do ciemnej strefy. Conorek mógłby go znokautować - nie odbieram mu umiejętności, przede wszystkim mocy w lewej ręce, ale wierzę w zwycięstwo Justina. Ubiłby Irlandczyka jak prosiaka (...), dodałby temu białasowi trochę krwawego koloru. Zeżarłby mu serce - dodaje Abdelaziz, który powszechnie znany jest z kontrowersji, jakie budzi. Przypomnijmy na koniec, że podopieczny Alego, Justin Gaethje ostatni raz walczył w marcu i w swoim stylu wykończył Edsona Barbozę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.