PETTIS DOSTAŁ PROPOZYCJĘ WALKI Z MCGREGOREM

Nie wiadomo kiedy Conor McGregor wróci do oktagonu, Irlandczyk ostatni pojedynek stoczył na UFC 229 z Khabibem Nurmagomedovem i przegrał przez poddanie w 4 rundzie. Od tego czasu sporo mówiło się o jego potencjalnej walce z Donaldem Cerrone. Jak się okazuje kolejnym zawodnikiem przymierzanym do walki z byłym mistrzem wagi lekkiej i piórkowej był Anthony Pettis. W rozmowie z Arielem Helwani, Showtime zdradził, że otrzymał propozycję walki z McGregorem. 

- Pojawiło się kilka dużych nazwisk. Dana White zaproponował mi w kwietniu walkę z Conorem McGregorem, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Dalej więc trenowałem i wówczas pojawił się Nate Diaz. Idealne starcie.

Pettis na gali UFC 241 zmierzy się z Natem Diazem. Showtime w następujący sposób wypowiedział się o swoim najbliższym rywalu, z którym od wielu lat nie żyje w przyjacielskich stosunkach.

- Nie mogę się doczekać kiedy skopię mu dupsko. Nie mogę się doczekać kiedy go skrzywdzę. To jest sprawa osobista. To jest koleś, którego nie lubię. Ja i Nate mamy problem. Teraz możemy go rozwiązać.

W ostatnim pojeydnku Pettis zszokował świat MMA, nokautując widowiskowym superman punchem Stephena Thompsona

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.