MALIGNAGGI OPLUŁ ŁOBOWA PODCZAS KONFERENCJI

Były bokserski mistrz świata dwóch kategorii wagowych, Paul Malignaggi zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC, przyjacielem Conora McGregora Artiomem Łobowem w walce na gołe pięści podczas gali federacji BKFC 22 czerwca. Wczoraj odbyła się konferencja prasowa w Nowym Jorku, podczas której Paulie znów dał z siebie wszystko.

Przypomnijmy, że jeszcze przed ogłoszeniem walki, podczas eventu promującego występy obu zawodników w BKFC, Paulie szalał i groził rywalowi śmiercią. Najpierw spoliczkował Łobowa, a potem przeszedł do tyrady.

- Tym razem to był liść dla dziwki. Następnym razem zatłukę cię naprawdę. Zrozum, co się z tobą stanie. Jesteś na mojej liście. W czerwcu trafisz do worka na trupy. Skończysz na cmentarzu. Ty gnoju, nie szanujesz boksu? Po tych wszystkich tragediach, jakie spotkały zawodników? Twoja rodzina poczuje więc to, co czuły ich rodziny. Zabiję cię, zabiję cię, zabiję cię! - krzyczał wtedy Malignaggi. Wczoraj największy wróg McGregora i jego ludzi nadal ostro atakował.

- Jak cię wykończę, to jeszcze cię opluję. Wyciągnę kutasa i się odleję. Naszczam ci do bezzębnego ryja - powiedział Paulie, po czym chwilę później, podczas spotkania twarzą w twarz opluł Łobowa. Sami zresztą popatrzcie na ten brooklyński teatr.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.