UFC 241: ASSUNCAO-SANDHAGEN DODANE DO KARTY

Siedemnastego sierpnia w Kalifornii odbędzie się UFC 241, a do głównej karty dodano ciekawe zestawienie. Jak donosi Ariel Helwani w wadze koguciej na odpowiednie tory będzie chciał wrócić Raphael Assuncao (27-6), który zmierzy się z Cory Sandhagenem (11-1).

Brazylijczyk wrócił po długiej przerwie już w 2016 roku, gdy w rewanżu przegrał na punkty z T.J. Dillashawem. 36-latek szybko wrócił na odpowiednie tory przed czasem odprawiając z Matthewem Lopezem, a na punkty pokonując Aljamaina Sterlinga, Marlona Moraesa oraz Roba Fonta. Assuncao ostatnią walkę stoczył na UFC on ESPN+2, gdy w pierwszej odsłonie został szybko poddany z rąk Marlona Moraesa.

Amerykanin został zauważony i zadebiutował już w poprzednim roku. Cory ma za sobą cztery pojedynki, w których zaprezentował się z dobrej strony. 27-latek efektownie przed czasem odprawił Austina Arnetta, Iuri Alcantare i Mario Bautiste. W ostatniej walce podczas UFC on ESPN+8 miał ciężką przeprawę, ale ostatecznie niejednogłośną decyzją sędziów pokonał twardego Johna Linekera.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.