GAMROT O KONTRAKCIE Z KSW: USTALENIA BYŁY INNE

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że Mateusz Gamrot, który jest posiadaczem dwóch pasów mistrzowskich organizacji KSW, postanowił je zwakować. Powodem takiej decyzji poznaniaka była chęć zrobienia sobie przerwy od startów oraz brak porozumienia z organizacją w kwestiach finansowych.

Jeden z włodarzy federacji Maciej Kawulski, odniósł się do decyzji zawodnika, podkreślając, że nie wypełnił on jeszcze konraktu i umowa jest aktualna. 

W rozmowie z Andrzejem Kostyrą podwójny mistrz organziacji odniósł się do słów Kawulskiego w następujący sposób: 

- W momencie zwakowania pasów kontrakt nie został jeszcze do końca rozwiązany, lecz ustalenia na spotkaniach z włodarzami szły w tym kierunku, że kontrakt wygaśnie, że będzie skończony. Szczerze powiem, że jestem zaskoczony tym jak Maciej Kawulski odpowiada na wizji, bo ustalenia były zupełnie inne, ale mam nadzieję, że to jest po prostu jakieś zamieszanie w Federacji i że wszystko się ułoży tak jak być powinno i że nie wszystkie argumenty wyjdą na światło dzienne.

Zapytany o szczegóły kontraktu z KSW, Gamrot odpowiedział:

Nie obiecywano nic, ale nie mówiono, że będę tak jakby niewolnikiem. Ja swój kontrakt wypełniłem na wszystkie walki. Złożyłem wypowiedzenie, więc ustalenia były takie, a nie inne. Nie chciałbym jednak teraz rozmawiać o szczegółach. Myślę, że na to przyjdzie jeszcze czas.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.