WOJNA MARCINÓW: NAJMAN OSTRO ODPOWIADA WRZOSKOWI

Redakcja, Informacja własna

2019-05-28

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Marcina Najmana na słowa Marcina Wrzoska, który ostro zażartował z popularnego ''El Testosterona''. Trzeba przyznać, że Najman przebił agresją zawodnika MMA i odpowiedział jeszcze ostrzej, co spotkało się oczywiście z dużym zainteresowaniem widzów.

Przypomnijmy, że w wywiadzie dla mma.pl Wrzosek stwierdził, że Najman posiada wprawdziwe ''ręce i nogi'', ale są one dołączone do ''pizdy''. I wtedy się zaczęło...

- Wrzosek, kim Ty kur*a jesteś, skoro walczysz w wadze 66, a normalnie ważysz 80? Przecież Ty jesteś zwykłą piz*ą niedorobioną, która z tchórzostwa, przed ciosami ludzi którzy ważą 80, spierd*la do 66 i niejednokrotnie bije się z jakimiś dziećmi. No przecież ja ostatnio 66 ważyłem jak do komunii szedłem. I Ty śmiesz kur*a używać takiego słownictwa w stosunku do kogoś, kto walczy w kategorii ciężkiej, kto zdobył mistrzostwo Europy w kategorii ciężkiej? Jesteś zwykłym pedałem, bo tylko pedał spierdala przed facetami do wagi 66, by bić się kur*a z dziećmi. I tyle w temacie - powiedział wściekły Najman, który już 8 czerwca zmierzy się z Pawłem ''Trybsonem'' Trybałą podczas gali FFF w Zielonej Górze.