MICHAŁ MATERLA PRZESZEDŁ OPERACJĘ

Michał Materla przeszedł operację pękniętego oczodołu po walce rewanżowej ze Scottem Askhamem na gali KSW 49, która 18 maja odbyła się w Ergo Arenie. Szczecinianina może czekać dłuższa przerwa od zawodowych startów.

Portal MMANews.pl poinformował, że były mistrz KSW w wadze średniej kilka dni po walce podjął decyzję, aby przejść zabieg. Gdyby lekarze nie interweniowali w kwestii uszkodzonego oczodołu, mogło dojść do poważnych komplikacji. Jak na razie nie wiadomo, jak długo potrwa przerwa Materli od walk w MMA. Starcie rewanżowe ze Scottem Askhamem było wyczerpujące dla obydwu zawodników, a ostatecznie w 3. rundzie to weteran UFC znokautował Polaka efektownym kolanem z wyskoku. 31-latek z Doncester został tym samym nowym czempionem federacji.

Michał Materla to jedna z największych gwiazd KSW. 35-latek zawodowo walczy od 2003 roku i łącznie stoczył już 34 pojedynki. Do historii mieszanych sztuk walki w Polsce przeszły jego krwawe i dramatyczne pojedynki z Jayem Silvą, Kendallem Grove'em czy Tomaszem Drwalem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.