PREZES FEN OSKARŻA PARKE'A: SPRAWA W PROKURATURZE

Trwa konflikt między byłym zawodnikiem UFC, znanym również z rywalizacji pod flagą KSW Normanem Parke'em (27-6-1), a federacją FEN. Prezes FEN, Paweł Jóźwiak zaatakował wczoraj Irlandczyka w mediach społecznościowych, informując, że w sprawie Parke'a zostało już złożone doniesienie do prokuratury.

- Co z zaliczką, którą miałeś zwrócić? Sprawa jest już w prokuraturze. Jesteś oszustem i złodziejem! Poinformuję o tym także media na Wyspach (...) Oszukał nas, jest nam winny 6 tysięcy funtów! Mamy dowody. Cierpliwość się skończyła. Teraz wszystkim zajmują się prawnicy. Ostrzegam wszystkich promotorów na świecie przed Normanem Parke. Wiem, że oszukał również wielu innych ludzi. Mamy umowę oraz potwierdzenia przelewów - oto fragmenty wpisów Jóźwiaka. 

Federacja FEN od dawna domaga się od Parke'a zwrotu zaliczki za walkę z Maciejem Jewtuszką. Irlandczyk miał ją według prezesa federacji otrzymać przed pojedynkiem, który ostatecznie nie doszedł do skutku. Później Parke podpisał kontrakt z KSW i stoczył w największej federacji MMA w Polsce dwie kolejne walki.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.