FEN: RADOSŁAW PACZUSKI ODCHODZI, PREZES KOMENTUJE

Redakcja, Informacja własna

2019-06-07

Radosław Paczuski uznany kick-boxer już jutro stoczy swój drugi pojedynek w mieszanych sztukach walki, ale miał sporo nerwów, które jak się okazuje zagwarantowała mu organizacja Fight Exclusive Night. 26-latek w rozmowie z InTheCage.pl wyjawił, że kończy współpracę, a przecież w drugiej połowie roku miał bronić pasa mistrzowskiego.

Jak się okazuje amatorski Mistrz Świata K-1 wypłatę za ostatnią walkę dostał 3-miesiące po gali (dokładnie na początku czerwca) co nie jest dobrą informacją, jeśli ktoś chciałby bronić federacje FEN. Dodatkowo ta sytuacja nie spotkała samego Radosława, ale o tym niebawem! Paczuski był proszony o pożyczenie pasa mistrzowskiego, ponieważ Andrzej Grzebyk podwójny champion FEN na spotkaniu medialnym nie miałby dwóch tytułów. Jest to komiczna sytuacja patrząc, że organizacja uważa się za profesjonalną i tą, która w przyszłości ma w jakimś stopniu dogonić KSW.

- Witam wszystkich. W nadchodzącym tygodniu opowiem publicznie i szczegółowo kulisy konfliktu z Radkiem Paczuskim. Jak szantażował organizację finansami i dlaczego pas został mu odebrany właśnie w taki sposób. Stay tuned. PS: Widzę, że Radek jest bardzo chętny do opowieści w wywiadach. Mówi dużo o honorze. Szkoda, że nie opowiedział całej historii od samego początku.Tam są bardzo ciekawe wątki, o których nie wspomniał słowem - napisał prezes Paweł Jóźwiak.