ACA 96: ŁUKASZ KOPERA PODAŁ RAJEWSKIEGO

Arkadiusz Hnida, Informacja własna

2019-06-08

Tym razem Łukasz Kopera (9-3) odbudował się po nieudanej walce o tytuł mistrzowski, ale w Fight Exclusive Night. 30-latek przed własną publicznością odniósł ważne zwycięstwo w trzeciej odsłonie poddając Łukasza Rajewskiego (8-6). Trzeba przyznać, że zwrotów akcji w tym pojedynku mieliśmy sporo!

Od samego początku obaj wojownicy rozpuścili ręce i wydawało się, że Rajewski odczuwa uderzenia przeciwnika. Tym samym szukał sprowadzenia i dopiął swego.

W drugiej rundzie Kopera potwierdził tylko, że jego ciosy robią wrażenie i dołączył do tego kolano, po którym Rajewski był podłączony. Zawodnik publiczności do tego zdobył sprowadzenie. Dodajmy, że był to początek rundy, a do samego końca Łukasz kontrolował już walkę z góry.

W trzeciej rundzie Rajewski szybko zdobył sprowadzenie i tak chciał do końca poprowadzić te starcie. Mimo wszystko walka wróciła do stójki, a reprezentant Czerwonego Smoka ponownie szedł w nogi. Tym razem Kopera wykorzystał nieuwagę rywala idąc po duszenie gilotynowe. Długo nie musieliśmy czekać na idealny efekt końcowy!