NA ŻYWO: CARPATIAN WORRIORS 6

Piętnaście pojedynków MMA zobaczą miłośnicy sztuk walki w  Przeworsku podczas gali Carpathian Warriors 6. To pierwsza taka impreza w tym mieście. Zapraszamy do oglądania. 

Jak na każdych tego typu zawodach zawodnik ma obowiązek posiadania aktualnych badań lekarskich pozwalających na starty w formule MMA. Po zakończonej walce zawodnik wraz z trenerem (osobą z team-u) ma obowiązek udać się do lekarza obecnego na sali w celu badania ogólnego.
Dodatkowo każdy niepełnoletni uczestnik misi posiadać pisemną zgodę rodziców na start w rywalizacji podczas gali.

Każdy zawodnik startuje w koszulce wydanej przez organizatora. Walka tylko w rękawicach wydanych przez komisje sportową przed walką, które zwraca po walce.

Program całej gali CARPATHIAN WARRIORS VI

06.06.2019 (czwartek)
Zakwaterowanie zawodników w hotelu przy ul. Budowlanych

07.06.2019 (piątek)
10:00 - 12:00 wstępne ważenie zawodników w miejscu zakwaterowania
16:00 zbiórka zawodników w rynku Miasta Przeworska - Restauracja 'Ratusz”
17:00 oficjalne ważenie zawodników wg kat. wagowych IMMAF
19:00 obiadokolacja - Restauracja 'Ratusz”

08.06.2019 (sobota)
10:00 - 11:00 śniadanie - Restauracja 'Ratusz”
15:00 - 16:00 obiad - Restauracja 'Ratusz”
17:00 - zbiórka zawodników na hali MOSiR im. Tadeusza Ruta w Przeworsku 17:30 - odprawa sędziowska
18:30 - otwarcie bramek
19:30 - Start i uroczyste otwarcie Carpathian Warriors VI


Walki pokazowe dzieci
Pokaz KRAV-MAGA 

Przedwalki Semi-PRO:
Kategoria 66 kg
Paweł Cieśliński (Sparta Przeworsk) vs Grzegorz Stelmasiewicz (Zamość)
Kategoria 84 kg
Dawid Piedluch (Sparta Przeworsk) vs Kamil Mekal (Zamość)

Walki Carpathian Warriors VI

Kategoria 61kg Semi-PRO 
Bartek Rewera ('SPARTAKUS' Rzeszów) vs Damian Biłbak (WCA Warszawa)
Kategoria 61kg Semi-PRO
Mateusz Bieniasz('SPARTAKUS' Rzeszów) vs Paweł Puzio (MMA Tczew Słupsk)
Kategoria 61kg Semi-PRO 
Maciej Pietryka (MMA Krosno) vs Michał Melchert (MMAtaleo Słupsk)
Kategoria 70kg; Semi-PRO 
Krzysztof Burz ('SPARTAKUS' Rzeszów) vs Damian Mioduszewski (MMA Team Tczew)
Kategoria -93kg Semi-PRO 
Miłosz Kornasiewicz (MMA Krosno) vs Damian Piwowarczyk (Czerwony Smok Poznań)
Kategoria 84kg Semi-PRO 
Sergiusz Zając ('SPARTAKUS' Rzeszów) vs Szymon Powarzyński (MMAtaleo Słupsk)
Kategoria 66kg Semi-PRO 
Karolina Sobek ('SPARTAKUS' Rzeszów) vs Agnieszka Sobczyk Tytan (MMA Zamość)
Kategoria 66kg Semi-PRO 
Szymon Biłas ('SPARTAKUS' Rzeszów) vs Daniel Biłbak (WCA Warszawa)
Kategoria 77kg Semi-PRO 
Marek Zardzewiały (SPARTA Przeworsk) vs Krystian Bajor (WarDOGs Lubliniec)
Kategoria 66kg Semi-PRO 
Patryk Ożóg ('SPARTAKUS' Rzeszów) vs Szymon Rakowicz
Kategoria 70kg PRO
Mateusz Makarowski ('SPARTAKUS' Rzeszów) vs Paweł Kiecana (Tytan MMA Zamość)
Kategoria -93kg PRO 
Adam Tomasik ('MMA Krosno') vs Ivan Semenov (Ukraina)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.