OKTAGON 12: POWRÓT BRYCZKA, EFEKTOWNY LEGIERSKI

W sobotę w Bratysławie odbyła się 12 edycja Oktagon, a w karcie pojawiło się dwóch naszych reprezentantów. Udanie po prawie 3-latach przerwy wrócił Robert Bryczek (10-2), który niewątpliwie należy do ścisłej czołówki wagi półśredniej w naszym kraju. 28-latek pewną jednogłośną decyzją sędziów pokonał Mate Kertesza (7-3). Miejmy nadzieje, że wojownik z Veto Team Bielsko-Biała będzie toczył już częściej pojedynki.

Wcześniej w klatce zameldował się Mateusz Legierski (4-0), który udowodnił, że warto obserwować jego poczynania. ''Dynamit'' efektownie w drugiej odsłonie zastopował Ronalda Panradeisera (9-6), który był w jakimś stopniu dobrym testem. 22-latek wcześniejsze walki również kończył przed czasem.

W walce wieczoru doszło do sporej niespodzianki! Virgil Zwicker (17-9-1) naprawdę ma w rękach dużo mocy - o czym tym razem przekonał się Attila Vegh (32-9-2), który od zawsze mógł pochwalić się świetnymi warunkami fizycznymi. Jest to zła wiadomość dla Słowaka, który wybiegał w przyszłość i ma przecież zmierzyć się z Karlosem Vemolą (26-5).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.