DANA WHITE WYJAŚNIA ZWOLNIENIA THEODOROU I WILLISA

Elias Theodorou przegrał ostatni pojedynek z Derekiem Brunsonem, jednak przed tą walką mógł się pochwalić serią trzech zwycięstw z rzędu. Mimo to, szef UFC zdecydował się o zwolnieniu Kanadyjczyka, podobnie w przypadku zawodnika wagi ciężkiej Justina Willisa, który przed porażką z czołowym fighterem królewskiej kategorii Curtisem Blaydsem wygrywał w największej organizacji na świecie cztery pojedynki. 

Obaj zawodnicy zostali zwolnieni, a decyzja ta spotkała się z falą krytyki, m.in ze strony Joe Rogana. W rozmowie z Aaronem Bronsterem z TSN, Dana White wyjaśnił swoją decyzję.

- Sprawa wygląda tak, mamy tutaj masę mężczyzn i kobiet. Mamy około 600 zawodników, ciągle kogoś zwalniamy i każdy pyta, dlaczego to zrobiliśmy. Ja szukam ludzi, którzy są w stanie wejść do top 5 lub stać się nowymi mistrzami i właśnie o to wtedy ich pytam. Powiedzcie mi czy ja się kiedykolwiek myliłem, co do zwolnień w organizacji? I tak właśnie zobaczycie, że w naszej organizacji są ekscytujące pojedynki. Wszystko opiera się na twoich umiejętnościach. Mogą być dobrymi zawodnikami, ale nigdy nie wejdą do pierwszej piątki. Oni nigdy nie będą mistrzami. Muszę zwolnić miejsca dla osób, którzy potrafią to robić.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.