UFC ON ESPN+16: ANTONIO JUNIOR vs URIAH HALL

Arkadiusz Hnida, Informacja własna

2019-06-14

Czternastego września w Vancouver odbędzie się UFC on ESPN+16, a do klatki wraca efektowny Uriah Hall (14-9). Jamajczyk będzie chciał podtrzymać passę zwycięstw w starciu z konsekwentnym Antonio Carlosem Juniorem (10-3). Zwycięzca idzie dalej, lecz przegrany będzie miał ciężko, aby zasłużyć na pojedynki z topową czołówką.

Jamajczyk po serii przegranych był blisko kolejnego srogie nokautu, ale wrócił za światów i mieliśmy piękny comback w starciu z Krzysztofem Jotko. ''Prime Time'' miał również poważne problemy ze zdrowiem. W poprzednim roku mimo wszystko nie zamierzał odpuścić i przyjął następne wyzwanie, które zakończyło się przegraną przed czasem z Paulo Costą. 34-latek ostatnią walkę stoczył w grudniu poprzedniego roku, gdy na UFC 232 w trzeciej odsłonie zastopował Bevonem Lewisem.

Brazylijczyk mógł pochwalić się serią, ale zwycięstw, które dały mu miejsce w TOP 15. Dodatkowo Junior tylko raz stawał do decyzji sędziów, a resztę pojedynków kończył duszeniem zza pleców poddając swoich oponentów."Cara de Sapato" ostatnią walkę stoczył na UFC on ESPN+10, gdy niespodziewanie pewnie przegrał na punkty z Ianem Heinischem.