UFC ON ESPN 4: TRINALDO-HERNANDEZ W GŁÓWNEJ KARCIE

Dwudziestego lipca w San Antonio odbędzie się UFC on ESPN 4, a do głównej karty dodano następne zestawienie. W wadze lekkiej Francisco Trinaldo (23-6) zmierzy się z zaskakującym Alexandrem Hernandezem (10-2).

Brazylijczyk mógł popisać się kapitalną passą siedmiu zwycięstw z rzędu. W ostatnim czasie jest kompletnie inaczej, bo wyniki walk jest w kratkę. W poprzednim roku Francisco w lutym przegrał na kartach punktowych z Jamesem Vickiem. 40-latek wrócił na odpowiednie tory we wrześniu, gdy efektownie, bo w drugiej rundzie zastopował Evana Dunhama. Dla Amerykanina była to bolesna przegrana, która chyba już definitywnie zakończyła jego przygodę z mieszanymi sztukami walki.

Alexander wszedł w zastępstwo i z impetem sprawił niespodziankę na UFC 222. Potrzebował zaledwie 42-sekund na ciężki znokautowanie Beneila Dariusha. Następnie Hernandez ponownie zwyciężył, ale nie było już tak łatwo! "The Great" po wymęczającym pojedynku był lepszy na kartach punktowych z Oliveirem Aubinem-Mercierem. Reprezentant Ohana Jiu Jitsu ostatnią walkę stoczył w styczniu, gdy po szalonym pojedynku w drugiej rundzie został znokautowany z rąk Donalda Cerrone.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.