UFC ON ESPN 4: DOS ANJOS-EDWARDS W WALCE WIECZORU

Dwudziestego lipca w Texasie odbędzie się UFC on ESPN 4, więc pora oficjalnie ogłosić walkę wieczoru, która będzie ważna w kategorii półśredniej. Rafael Dos Anjos (29-11) będzie chciał podtrzymać lepszą passę, ale nie będzie to łatwe, bo na przeciwko niego stanie Leon Edwards (17-3). Dla Brytyjczyka będzie to kluczowe zwycięstwo, bo potencjalny triumf jeszcze bardziej przybliży go do mistrzowskiej szansy.

''RDA'' po zmianie kategorii wagowej miał świetną passę i zapowiadało się na walkę mistrzowską oraz realne zagrożenie dla mistrza. Ostatecznie zakończyło się przegranymi jednogłośną decyzją sędziów z Colby Covingtonem i Kamaru Usmanem. Walki do emocjonujących nie należały, ale taktycznie były mistrz wagi lekkiej został rozpracowany. Anjos ostatnią walkę stoczył w maju, gdy nie było łatwego zadania, ale ostatecznie w czwartej rundzie poddał Kevina Lee.

''Rocky'' już w tym momencie może pochwalić się passą siedmiu zwycięstw z rzędu. Podobną drogę przechodził/przechodzi aktualny mistrz Kamaru Usman, który co ciekawe sprawił ostatnią przegraną w rekordzie Edwardsa. 27-latek w poprzednim roku pewnie zdominował Petera Sobotte oraz Donalda Cerrone. Ostatnia walka reprezentanta Ultimate Training Centre w marcu zakończyła się nieoczekiwanie splitem, bo przecież po prostu był lepszy od Gunnara Nelsona.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.