MARCIN NAJMAN vs TRYBSON II NA ZASADACH BOKSU?

Niewykluczone, że dojdzie do rewanżu pomiędzy Marcinem Najmanem, a Pawłem Trybałą o czym informuje pierwszy wymieniony. Co ciekawe tym razem obaj Panowie spotkaliby się na zasadach bokserskich.

- Dostałem przed chwilą informacje od Trenera Mirka, że Trybson zgodził się na rewanż ze mną na zasadach bokserskich. Jeżeli to prawda , zmienię całe zdanie na temat Trybsona i okaże mu szacunek - napisał Najman.

To nie koniec, bo widać niewątpliwie, że częstochowianin przeżywa ostatnią przegraną. Nie jest to zaskoczenie, bo jak wielokrotnie podkreślał nie jest to dla niego sportowe wyzwanie, a zakończenie spraw prywatnych.

- Od ostatniej walki minęło już kilka dni. kurz opadł , a ja cały czas nie mogę uwierzyć w to co się stało… 22 lata spędzone w ringu, by na koniec przegrać z taką Miernotą i do tego Konfidencjuszem … Dramat ! Nie można wyobrazić sobie słabszego rywala niż Trypała , dlatego jeżeli przegrałem z kimś takim , to decyzja o definitywnym zakończeniu kariery sportowej na poziomie zawodowy , była jedyną możliwą. Inna sprawa, ze szkoda iż nie chciał podjąć walki w stójce , chciał mi zrobić tyle krzywdy , nagadał się , a ostatecznie nie trafił mnie czysto ani raz. Dopiero gdy oglądam materiały sprzed kilku lub kilkunastu lat , tak jak ten zamieszczony poniżej , trening z Jerzym Kulejem , widzę , jak całkowicie straciłem swoją sportową wartość. Teraz tylko pytanie na ile odebrał mi to wiek , a na ile kontuzjowane barki i kolana. Odpowiedź uzyskam wtedy, gdy doprowadzę się do zdrowia . Ale to zajmie mi conajmniej półtora roku . Nawet nie wiecie jak strasznie bym chciał móc wyjść w naturalnej formie sprzed lat i napierdolić tych dwóch Frajerów Trypałe i Koksa. Nie sądziłem , ze kiedyś przestane w ringu poznawać swoje ciało - dodał El Testosteron.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: leszekd
Data: 14-06-2019 18:16:25 
Bo w boksie nie da się odklepac. Można co najwyżej nie wyjść do walki.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.