KSW 50: NIEOFICJALNIE PARKE-ZIÓŁKOWSKI W LONDYNIE

Mateusz Gamrot (15-0) niespodziewanie postanowił zwakować pas, więc kwestią czasu było aż poznamy bohaterów, którzy stanął przed dużą szansą! Według doniesień naszemma.pl na jubileuszowej 50 edycji o pas wagi lekkiej zawalczy Norman Parke (27-6-1) z Marianem Ziółkowskim (21-7-1). And new usłyszymy czternastego września w The SSE Arena w Londynie.

''Golden Boy'' niewątpliwie wypracował sobie te miano dwoma jakże cennymi zwycięstwami. Zaczęło się od pewnego wypunktowania Grzegorza Szulakowskiego, który był wtedy świeżo po nieudanej walce o tytuł. Skończyło się na ostatniej walce w Lublinie, gdy doszło do jeszcze większej niespodzianki. Podopieczny Roberta Jocza porozbijał i jednogłośną decyzją sędziów pokonał faworyzowanego Gracjana Szadzińskiego.

Historia ''Stormina'' była oczywiście bardziej szalona, ale czy czegoś innego mogliśmy się spodziewać? Ex zawodnik UFC ostatecznie pogodził się z największą organizacją w naszym kraju i sprawił również niespodziankę pokonując Borysa Mańkowskiego po naprawdę świetnym pojedynku. 31-latek ostatnie starcie odnotował w Gdańsku, gdy bez większych problemów wypunktował Artura Sowińskiego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.