TRENER MCGREGORA CHCE TRZECIEJ WALKI Z DIAZEM

Trener Conora McGregora, John Kavanagh gościł niedawno w programie Ariela Helwaniego. Zapytany o potencjalnego rywala dla swojego podopiecznego, wskazał Nate'a Diaza, sugerując, że trylogia z reprezentantem Cesar Gracie Jiu-Jitsu miałaby największy sens. 

- Zawsze podobał mi się pomysł trzeciej walki z Diazem, mówiłem to od początku. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć Nate’a w akcji przeciwko Pettisowi. To będzie świetna i ekscytująca walka. Justin Gaethje ma nieco podobny styl, może przyjąć ogromną liczbę ciosów, a mimo to nadal idzie do przodu. Szczerze powiedziawszy jednak, gdy Conor jest podekscytowany walką, zmotywowany i wyciska z siebie siódme poty, to rywal nie ma dla mnie tak dużego znaczenia. Każdy zawodnik z UFC, który zawalczyłby z Conorem byłby dobrym rywalem i niósł z sobą inne wyzwania. Jeśli przystawiłbyś mi pistolet do głowy, to wybrałbym trzecią walkę z Diazem.

Kavanagh podkreślił również, że na ten moment zmotywować Irlandczyka jest w stanie tylko sportowe wyzwanie w postaci godnego rywala. 

- Chcę bardzo widzieć go zmotywowanym. W wywiadzie z Tonym Robbinsonem, Conor mówił, że utracił nieco motywacji. To jest jednak sport, w którym musisz być na 100 procent, to jest niebezpieczna gra. Gdy Conor zdobył drugi pas, osiągnął wszystko co sobie zaplanował. Stał się bogaty, był mistrzem. W takiej sytuacji trzeba się poważnie zastanowić nad tym co będzie cię motywować, by dalej walczyć.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.