MOUSASI MA AMBICJE ZOSTAĆ PODWÓJNYM MISTRZEM

Aktualny mistrz Bellatora w wadze średniej, Gegard Mousasi chciałby zmierzyć się z mistrzem wagi półcieżkiej Ryanem Baderem oraz zawalczyć o pas kategorii półśredniej. W wywiadzie dla dla MMAJunkie, Mousasi opowiedział o swoich najbliższych planach. Na celowniku jednego z najlepszych średnich na świecie znaleźli się m.in wspomniany wcześniej Bader czy Douglas Lima.

- Chciałbym zawalczyć o pas mistrzowski kategorii półśredniej, ale tylko jeśli Douglas Lima wygra turniej. To będzie dla mnie bardziej atrakcyjne – rewanż z Rorym MacDonaldem nie ma dla mnie teraz żadnego sensu. Tak jak zawsze powtarzam, powinni płacić mi więcej. Jeśli nie chcą, OK, mam aktywny kontrakt. Będę warty więcej jeśli zmierzę się z Ryanem Baderem, będę warty więcej jeśli zawalczę z Douglasem Limą. Tak czuję. Moja wartość idzie do góry, bo mój przeciwnik jest lepszy i więcej osób będzie chciało to oglądać. Jeśli nie będą chcieli mi płacić więcej, nie mam z tym problemu. Zostanę sobie w kategorii średniej i tutaj będę walczył.

W kolejnej walce Gegard zmierzy się na zblizającej się gali Bellator 223 w Londynie z utytułowanym grapplerem Rafaelem Lovato Jr

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.