ANDY RUIZ JR W SWOIM STYLU O REWANŻU Z JOSHUĄ

- Chcę znów spotkać się z Parkerem i zrewanżować się za jedyną porażkę w karierze - mówi Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO), nowy mistrz IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej i pogromca Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO).

Meksykanin musi dać AJ-owi rewanż, który odbędzie się na przełomie listopada i grudnia. Kolejnym krokiem mógłby być rewanż z Nowozelandczykiem, dawnym championem WBO, z którym przegrał na wyjeździe pod koniec 2016 roku stosunkiem głosów dwa do remisu. Ale póki co znów będzie musiał udowodnić swoją wyższość nad Joshuą.

- Druga walka będzie wyglądała tak samo, z tą tylko różnicą, że tym razem będę miał jeszcze więcej czasu na przygotowania. Znam już słabsze strony Joshuy i mogę zaboksować z nim jeszcze lepiej. Joshua to mocny zawodnik, ale nie jest wcale dobrym bokserem. Może co najwyżej więcej poruszać się po ringu w rewanżu i więcej uciekać przed wymianami. Szykuje się znów bardzo dobra walka - dodał Ruiz Jr.

Przypomnijmy, że Joseph Parker (25-2, 19 KO) wróci na ring dokładnie za tydzień podczas gali Sulęcki vs Andrade. Jego rywalem będzie Alex Leapai (32-7-4, 26 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.