UFC ON ESPN 5: MILLER-GUIDA W GŁÓWNEJ KARCIE

Arkadiusz Hnida, fot. Viral Hare

2019-06-23

Trzeciego sierpnia w New Jersey odbędzie się UFC on ESPN 5, a do głównej karty dodano nowe zestawienie. W wadze lekkiej czeka nas starcie weteranów! Nie może być inaczej, gdy Jim Miller (30-13) zmierzy się z Claydem Guidą (35-18).

''A-10'' miał już fatalną passę czterech przegranych z rzędu, ale wrócił na odpowiednie tory przed czasem odprawiając Alexa White'a. W grudniu poprzedniego roku stanął do rewanżu, gdy szybko poddał go Charles Oliveira. Miller ponownie wykazał, że mimo już formy spadkowej będzie odpowiednim testem dla młodych gniewnych. W ostatniej walce podczas UFC on ESPN+8 szybko, bo po dwóch minutach i 12-sekundach poddał Jasona Gonzaleza.

''The Carpenter'' w 2017 roku pokazywał się z dobrej strony na punkty pokonując Erika Kocha, a w pierwszej rundzie zastopował Joe Lauzona. W poprzednim roku Clay na UFC 225 w pierwszej rundzie został poddany z rąk Charlesa Oliveiry. W ostatniej walce 37-latek odbudował się w innym starciu weteranów! Na UFC 237 jednogłośną decyzją sędziów pokonał legendarnego B.J. Penna.