Archiwum wiadomości z dnia: 2019-06-30

UFC ON ESPN 3: N'GANNOU NOKAUTUJE DOS SANTOSA, WYNIKI

MMA - Świat

Przedstawiamy wyniki UFC on ESPN 3, która w sobotę odbyła się w Minneapolis. W walce wieczoru ponownie z kapitalnej strony pokazał się Francis N'Gannou (14-3), który jest o krok przed następną mistrzowską szansą. 'Predator' po zaledwie minucie i 11-sekundach zdemolował Juniora Dos Santosa (21-6). [Czytaj więcej]

CAGE WARRIORS 106: KRWAWA WOJNA W LONDYNIE

MMA - Świat

Przedstawiamy wyniki Cage Warriors 106, która odbyła się w Londynie. Co ciekawe w karcie pojawiło się aż sześć pojedynków o pas mistrzowski. W walce wieczoru Ross Houston (8-0) wrócił z pasem po krwawej łaźni jaką widzieliśmy w starciu z Nicolasem Dalbym (17-3-1). Obaj ślizgali się na własnej krwi, a sędzia w końcu nie mógł wytrzymać i przerwał walkę. Ostatecznie ogłoszono NC, więc w niedalekiej przyszłości możemy liczyć na rewanż. [Czytaj więcej]

CELTIC GLADIATOR 25: KUŁAK ZAWALCZY W LOS ANGELES

MMA - Świat

Krzysztof Kułak (31-17-2) po ostatniej szybkiej przegranej nie zamierza długo odpoczywać, bo swój następny start zaliczy we wrześniu. Na Celtic Gladiator 25 w Los Angeles zmierzy się z Christianem Aguilera (11-6). 'Model' dopiął swego i odnotuje następny pojedynek w Stanach Zjednoczonych. [Czytaj więcej]