KSW PLANUJE GALE W USA Z UDZIAŁEM PUDZIANA

Włodarze KSW już od dłuższego czasu mówią głośno o zorganizowaniu gali w Stanach Zjednoczonych. Martin Lewandowski w rozmowie z MMA Junkie Radio, opowiedział o planach ekspansyjnych organizacji.

- Do tej pory byliśmy w Londynie, zrobiliśmy też jedną galę w Irlandii i na pewno chcemy wracać do Londynu każdego roku. Na pewno myślimy o krajach z rejonu Bałkanów. To miejsce jest dla nas bardzo ważne. Do tego dochodzą Niemcy, które wydają się być dużym rynkiem.

Lewandowski zapytany o galę we Francji, w związku z zalegalizowaniem MMA w tym kraju, odpowiedział:

- Zanim spróbuje się podbić jakiś nowy kraj, trzeba dysponować dużą gwiazdą z danego rynku. Mamy u siebie jednego z najlepszych francuskich zawodników, Salahdine Parnasse’a, może więc być on naszą główną gwiazdą takiego wydarzenia. Myślę jednak, że to za wcześnie. Najpierw chcielibyśmy pojawić się w Niemczech.

Poza planami dotyczącymi gal na rynku europejskim, współwłaściciel KSW wspomniał również o chęci zorganizowania gali za oceanem. 

- Pewnego dnia prawdopodobnie pojawimy się również w USA. Dla naszej organizacji walczy Mariusz Pudzianowski, który przeszedł wielką przemianę od najsilniejszego człowieka na świecie do zawodnika, który niedawno był bliski walki o pas wagi ciężkiej naszej organizacji. Zrobił więc wielki postęp. A ponieważ jest popularny nie tylko w Polsce, ale też w Europie i USA, to przed jego przejściem na emeryturę chciałbym przyjechać z nim tu, najpewniej do Chicago. Pracujemy nad tym.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.