MACIEJ KAWULSKI ZROBI DRUGI FILM

Współwłaściciel organziacji KSW po raz kolejny wcieli się w rolę reżysera. Kawulski zapowiedział swój drugi film.

Po sukcesie "Underdoga", który trafił do kin początkiem tego roku, Maciej Kawulski zapowiada kolejną produkcję. Jak podaje Polski Instytut Sztuki Filmowej, "Underdog" został obejrzany w kinie przez 904 214 osób. Włodarz KSW zamieścił w zeszłym tygodniu na swoim Instagramie zdjęcie, które sugerowało pracę nad kolejnym filmem, teraz Kawulski potwierdził oficjalnie tę informację. Film "Jak zostałem gangsterem – historia prawdziwa" trafi do kin w styczniu 2020 roku. W rolę główną wcieli się Marcin Kowalczyk znany m.in. z roli „Magika” w filmie „Jesteś Bogiem”. 

W rozmowie z portalem kultura.gazeta.pl, Kawulski zapowiedział, że będzie to zupełnie nowe spojrzenie na gangsterską tematykę w polskim kinie.

- Dostałem tekst scenariusza i zrozumiałem, że po raz pierwszy w polskim kinie życie gangstera zostało opowiedziane, a nie zinterpretowane. I to nie przez ludzi, którzy mówią, że znali, byli, widzieli, ale przez niego samego.

Zrozumiałem, że nie czytam kolejnego skryptu z rozprawy sądowej, tylko przepiękną opowieść o miłości i przyjaźni okrutnego człowieka, który jednak przetrwał głównie dlatego, że był zdolny do uczuć. To 40 lat życia zmieszczone w dwugodzinnym obrazie w taki sposób, że ani przez chwilę nie czujesz niedosytu i przesytu. Bo taka jest prawda: czasem niewygodna, czasem bolesna, ale zawsze w punkt.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.