PITBULL VS ARCHULETA WALKĄ WIECZORU BELLATOR 227

Aleksander Hutyra, Informacja własna

2019-07-11

Organizacja Bellator ogłosiła walkę wieczoru planowanej na 28 września gali Bellator 227. Wydarzenie odbędzie się w Inglewood w Kaliforni, a w najważniejszym tego wieczoru pojedynku, zmierzą się Patricio Freire i Juan Archuleta. Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski Bellatora w wadze piórkowej.

Pitbull będzie chciał za wszelką cenę przedłużyć swoją serię zwycięstw. Brazylijczyk w ostatniej walce pokonał Michaela Chandlera przez TKO w pierwszej rundzie, a by tego dokonać potrzebował zaledwie 61 sekund. Wcześniej na przegranym polu zostawiał takich zawodników jak Emmanuel Sanchez, Daniel Weichel czy Daniel Straus. Ostatni raz goryczy porażki, 32-latek zasmakował w starciu z Bensonem Hendersonem na gali z numerem 160 przed trzema laty. 

Archuleta to zdecydowanie jeden z największych talentów kategorii piórkowej. Amerykanin jest niepokonany w zawodowym MMA od  18 walk! W ostatnim pojedynku znokautował Eduardo Dantasa na sekundę przed końcem drugiej rundy. Będzie to jego 6 pojedynek dla organizacji Scotta Cookera.